О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 21 января 2011 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 февраля 2011 года № 3359. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 11 января 2011 года № 3-4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "80 242 746" заменить цифрами "80 861 345", в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "27 111 448" заменить цифрами "27 711 448";
поступлениям трансфертов -
цифры "52 731 302" заменить цифрами "52 749 901";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "79 867 748" заменить цифрами "79 892 502,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 574 371" заменить цифрами "2 574 363", в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "736 920" заменить цифрами "736 928";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "300 000" заменить цифрами "1 322 000", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "300 000" заменить цифрами "1 322 000";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 2 499 373" заменить цифрами "- 2 927 520,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 499 373" заменить цифрами "2 927 520,5".
2) в пункте 14:
в части абзаца 3:
цифры "1 417 730" заменить цифрами "1 497 143";
в части абзаца 4:
цифры "621 606" заменить цифрами "628 106";
в части абзаца 7:

Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 ақпанда № 3359 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 3-4 жарияланған облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"80 242 746" деген цифрлар "80 861 345" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"27 111 448" деген цифрлар "27 711 448" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"52 731 302" деген цифрлар "52 749 901" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"79 867 748" деген цифрлар "79 892 502,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 574 371" деген цифрлар "2 574 363" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"736 920" деген цифрлар "736 928" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"300 000" деген цифрлар "1 322 000" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"300 000" деген цифрлар "1 322 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 499 373" деген цифрлар "-2 927 520,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 499 373" деген цифрлар "2 927 520,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 14 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"1 417 730" деген цифрлар "1 497 143" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"621 606" деген цифрлар "628 106" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:

23 191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
36 106
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
95 105
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
53 631
04
9
261
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
205 783
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 493
271
Управление строительства области
2 618 709
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
669 301
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 497 143
037
Строительство и реконструкция объектов образования
452 265
05
Здравоохранение
17 237 147
1
Больницы широкого профиля
122 586
253
Управление здравоохранения области
122 586
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
122 586
2
Охрана здоровья населения
385 642
253
Управление здравоохранения области
385 642
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
113 261
006
Услуги по охране материнства и детства
174 969
007
Пропаганда здорового образа жизни
95 836
05
2
253
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 576
3
Специализированная медицинская помощь
3 642 802
253
Управление здравоохранения области
3 642 802
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 784 238
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
76 692
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

23 191
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
36 106
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
95 105
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
53 631
04
9
261
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 783
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 618 709
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
669 301
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 497 143
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
452 265
05
Денсаулық сақтау
17 237 147
1
Кең бейiндi ауруханалар
122 586
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
122 586
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
122 586
2
Халықтың денсаулығын қорғау
385 642
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
385 642
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
113 261
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
174 969
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
95 836
05
2
253
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 576
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 642 802
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 642 802
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 784 238
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
76 692
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

65 553
256
Управление координации занятости и социальных программ области
65 553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 253
007
Капитальные расходы государственных органов
1 300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 861 757
1
Жилищное хозяйство
2 864 787
271
Управление строительства области
2 864 787
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
535 681
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
867 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
628 106
2
Коммунальное хозяйство
3 906 630
271
Управление строительства области
285 172
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
218 172
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
67 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 621 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
38 652
004
Газификация населенных пунктов
1 955 768
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
153 000
07
2
279
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
17 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
946 993
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
10 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

65 553
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
65 553
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 253
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 861 757
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 864 787
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 864 787
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
535 681
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
867 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
628 106
2
Коммуналдық шаруашылық
3 906 630
271
Облыстың құрылыс басқармасы
285 172
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
218 172
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
67 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 621 458
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 652
004
Елді мекендерді газдандыру
1 955 768
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
153 000
07
2
279
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
17 000
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
946 993
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
10 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

203 820
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
203 820
261
Управление образования области
2 697 537
04
4
261
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 316 676
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 305 861
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
268 239
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
59 296
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
59 296
253
Управление здравоохранения области
40 062
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
40 062
261
Управление образования области
168 881
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
168 881
9
Прочие услуги в области образования
5 131 778
261
Управление образования области
1 869 544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
72 643
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
441 604
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
26 675
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
76 098
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
116 324
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
67 625
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
309 710
04
9
261
038
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
649 927
040
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение доступа организаций образования к сети Интернет
88 582
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

203 820
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
203 820
261
Облыстың білім басқармасы
2 697 537
04
4
261
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 316 676
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 305 861
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
75 000
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
268 239
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
59 296
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
59 296
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
40 062
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
40 062
261
Облыстың білім басқармасы
168 881
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
168 881
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 131 778
261
Облыстың білім басқармасы
1 869 544
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 643
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
441 604
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26 675
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
76 098
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
116 324
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
67 625
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
309 710
04
9
261
038
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
649 927
040
Білім беру ұйымдарында Интернетке қолжетімділікті қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 582
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер