О переименовании села Березовка Хазиретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в село Жездибай
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 373 и постановление акимата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 апреля 2011 года № 3368
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, предложений маслихата и акимата Мартукского района, областной ономастической комиссии, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Березовка Хазиретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в село Жездибай.
2. Контроль за исполнением данного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Е.САГИНДИКОВ
Секретарь
областного маслихата
Б.УРДАБАЕВ
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ

Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округінің Березовка селосын Жездібай ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 373 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 82 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 сәуірде № 3368 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Хазірет селолық" сөздері "Хазірет ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 27-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тұрғындардың пікірін, Мәртөк ауданының мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстарын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округінің Березовка селосы Жездібай ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
3. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.САҒЫНДЫҚОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б.ОРДАБАЕВ
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Т.ЕСЕНҒҰЛОВ