О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 13 июля 2011 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2011 года № 3374. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 11 января 2011 года № 3-4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "91 643 491" заменить цифрами "91 839 797",
в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "2 302 396" заменить цифрами "2 996 049";
поступлениям трансфертов -
цифры "59 457 603" заменить цифрами "58 960 256";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "90 849 584,5" заменить цифрами "91 679 590,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 388 567" заменить цифрами "1 664 867",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "736 928" заменить цифрами "1 460 628";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "1 522 000" заменить цифрами "1 612 000",
в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "1 522 000" заменить цифрами "1 612 000".
2) пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
"на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Казахстан" на 2011-2015 годы - 2351 тысяча тенге".
3) в пункте 14:
в части абзаца 1:

Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 тамызда № 3374 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 3-4 жарияланған облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"91 643 491" деген цифрлар "91 839 797 деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"2 302 396" деген цифрлар " 2 996 049" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"59 457 603" деген цифрлар "58 960 256" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"90 849 584,5" деген цифрлар "91 679 590,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 388 567" деген цифрлар "1 664 867" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"736 928" деген цифрлар "1 460 628" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"1 522 000" деген цифрлар "1 612 000" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"1 522 000" деген цифрлар "1 612 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 11 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға - 2351 мың теңге".
3) 14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:

1 169 599
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 426 900
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
23 785
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
644 535
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
47 479
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
47 479
253
Управление здравоохранения области
34 992
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 992
261
Управление образования области
562 064
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
269 871
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
264 193
9
Прочие услуги в области образования
4 601 202
261
Управление образования области
1 102 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
64 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 469
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 765
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
122 564
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
123 645
04
9
261
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
57 411
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
205 783
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
408 490
271
Управление строительства области
3 498 953
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

1 169 599
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 426 900
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
23 785
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
644 535
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
47 479
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
47 479
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 992
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 992
261
Облыстың білім басқармасы
562 064
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
269 871
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
264 193
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 601 202
261
Облыстың білім басқармасы
1 102 249
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 469
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 765
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
122 564
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
123 645
04
9
261
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
57 411
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 783
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
408 490
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 498 953
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

8 454 315
271
Управление строительства области
8 454 315
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
700 711
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 367 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
492 604
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
60 000
2
Коммунальное хозяйство
4 778 505
271
Управление строительства области
551 546
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
420 789
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130 757
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 226 959
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
41 243
004
Газификация населенных пунктов
1 765 052
07
2
279
005
Капитальные расходы государственных органов
1 760
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
405 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
64 197
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
978 438
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
970 494
3
Благоустройство населенных пунктов
151 340
271
Управление строительства области
151 340
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
151 340
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 878 530
1
Деятельность в области культуры
1 009 810
262
Управление культуры области

8 454 315
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 454 315
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
700 711
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 367 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
492 604
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 778 505
271
Облыстың құрылыс басқармасы
551 546
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
420 789
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130 757
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 226 959
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 243
004
Елді мекендерді газдандыру
1 765 052
07
2
279
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 760
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
405 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
64 197
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
978 438
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
970 494
3
Елді-мекендерді көркейту
151 340
271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 340
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
151 340
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 878 530
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 009 810
262
Облыстың мәдениет басқармасы