О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 октября 2011 года № 3376. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 11 января 2011 года № 3-4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "91 839 797" заменить цифрами "91 308 351,2",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "29 883 492" заменить цифрами "29 427 427,9";
неналоговым поступлениям -
цифры "2 996 049" заменить цифрами "2 999 585,3";
поступлениям трансфертов -
цифры "58 960 256" заменить цифрами "58 880 383";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "91 679 590,5" заменить цифрами "91 090 312,7";
подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "1 664 867" заменить цифрами "1 870 167",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "1 460 628" заменить цифрами "1 255 328";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "1 612 000" заменить цифрами "1 464 532",
в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "1 612 000" заменить цифрами "1 464 532";
добавить абзац в подпункте 1) следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала - 955 тысяч тенге".
2) в пункте 14:
в части абзаца 1:
цифры "594 037" заменить цифрами "586 733,1";
части абзаца 3:
цифры "2 152 427" заменить цифрами "2 089 230";
в части абзаца 4:

Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қазанда № 3376 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 3-4 жарияланған облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"91 839 797" деген цифрлар "91 308 351,2" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
"29 883 492" деген цифрлар "29 427 427,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"2 996 049" деген цифрлар "2 999 585,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"58 960 256" деген цифрлар "58 880 383" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"91 679 590,5" деген цифрлар "91 090 312,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"1 664 867" деген цифрлар "1 870 167" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"1 460 628" деген цифрлар "1 255 328" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"1 612 000" деген цифрлар "1 464 532" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"1 612 000" деген цифрлар "1 464 532" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 955 мың теңге".
2) 14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"594 037" деген цифрлар "586 733,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"2 152 427" деген цифрлар "2 089 230" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:

261
Управление образования области
2 661 764
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 174 179
04
4
261
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 438 800
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
23 785
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
643 335
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
46 279
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
46 279
253
Управление здравоохранения области
34 992
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 992
261
Управление образования области
562 064
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
269 871
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
264 193
9
Прочие услуги в области образования
4 618 812
261
Управление образования области
1 237 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
64 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 469
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 765
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
122 564
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
123 645
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
57 411
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
205 783
04
9
261
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
543 700
271
Управление строительства области
3 381 353
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

261
Облыстың білім басқармасы
2 661 764
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 174 179
04
4
261
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 438 800
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
23 785
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
643 335
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
46 279
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
46 279
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 992
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 992
261
Облыстың білім басқармасы
562 064
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
269 871
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
264 193
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 618 812
261
Облыстың білім басқармасы
1 237 459
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 469
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 765
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
122 564
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
123 645
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
57 411
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 783
04
9
261
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
543 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 381 353
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

14 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 097 935
1
Жилищное хозяйство
8 370 337
271
Управление строительства области
8 370 337
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
07
1
271
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
718 055
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 367 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
391 282
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
60 000
2
Коммунальное хозяйство
4 576 258
271
Управление строительства области
408 533
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
270 968
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
137 565
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 167 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
44 068,3
004
Газификация населенных пунктов
1 672 469
005
Капитальные расходы государственных органов
945,7
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
405 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
61 611
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 021 535
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
961 321
3
Благоустройство населенных пунктов
151 340
271
Управление строительства области
151 340
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
151 340
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

14 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 097 935
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 370 337
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 370 337
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
07
1
271
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
718 055
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 367 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
391 282
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 576 258
271
Облыстың құрылыс басқармасы
408 533
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
270 968
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
137 565
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 167 725
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 068,3
004
Елді мекендерді газдандыру
1 672 469
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
945,7
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
405 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
61 611
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 021 535
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
961 321
3
Елді-мекендерді көркейту
151 340
271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 340
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
151 340
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк