О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 26 марта 2011 года № 339. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 18 апреля 2011 года № 3-1-151. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 пункта 2, пунктом 3 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением Актюбинского областного маслихата от 14 марта 2011 года № 365 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 301 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3-1-147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «19 795 744» заменить цифрами «25 209 628», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «6 458 591» заменить цифрами «11 872 475»;
в подпункте 2):
затраты цифры «22 166 911,8» заменить цифрами «27 580 795,8».
2) в пункте 6:
в части абзаца 1:
цифры «11 909» заменить цифрами «13 740»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«66 240 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования».
3) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«Учесть в бюджете города Актобе на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 119 602 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости - 28 082 тысяча тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 наурыздағы № 339 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 3-1-151 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 3 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301(нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «19 795 744» сандары «25 209 628» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «6 458 591» сандары «11 872 475» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «22 166 911,8» сандары «27 580 795,8» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«11 909» сандары «13 740» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 66 240 мың теңге.
3) келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен жалпы сомасы 119 602 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері түскені еске алынсын, соның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 28 082 мың теңге;

на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 - 91 520 тысяча тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата города».
4) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры «393 000» заменить цифрами «5 393 000»;
в части абзаца 6:
цифры «153 000» заменить цифрами «359 600».
5) пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
«на организацию работы по выдаче разовых талонов – 19 611 тысяча тенге».

жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге – 91 520 мың теңге.
Көрсетілген трансферттер сомалары қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады».
4) 8 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«393 000» сандары «5 393 000» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«153 000» сандары «359 600» сандарымен ауыстырылсын.
5) 9 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«біржолғы талондарын беру жөніндегі жұмыстарын ұйымдастыруға – 19 611 мың теңге».

6) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
В. Жигулев                       С. Шинтасова
Приложение 1
к решению очередной
тридцатой сессии
маслихата города Актобе
от 26 марта 2011 года № 339
Уточненный бюджет города Актобе на 2011 год
Категория
Сумма(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

6) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының           Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы              мәслихатының хатшысы
В. Жигулев                    С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті отызыншы сессиясының
2011 жылғы 26 наурыздағы
№ 339 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Мөлшері (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары