О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 ноября 2011 года № 3-1-160. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктами 24 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением Актюбинского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 413 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3 - 1 - 147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «27 939 768,9» заменить цифрами «27 727 089,5» в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «12 859 028,0» заменить цифрами «12 329 308,0»;
неналоговым поступлениям цифры «160 125,0» заменить цифрами «624 845,0»;
поступлениям от продажи основного капитал цифры «983 900,0» заменить цифрами «843 600,0»;
поступлениям трансфертов цифры «13 936 715,» заменить цифрами «13 929 336, 5»;
в подпункте 2):
затраты цифры «29 768 048,9» заменить цифрами «29 760 669,5»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-1 949 208,3» заменить цифрами «-2 154 508,3»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «1 949 208,3» заменить цифрами «2 154 508,3».
2) в пункте 7-1:
в части абзаца 2:
цифры «91 520» заменить цифрами «83 988».
3) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры «818 043» заменить цифрами «760 792,6»;
в части абзаца 4:

"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 383 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 қарашада № 3-1-160 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 24 тармақшаларына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «27 939 768,9» сандары «27 727 089,5» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер «12 859 028, 0» сандары «12 329 308, 0» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер «160 125, 0» сандары «624 845, 0» сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер «983 900, 0» сандары «843 600, 0» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі «13 936 715, 9» сандары «13 929 336, 5» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «29 768 048, 9» сандары «29 760 669,5» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-1 949 208, 3» сандары «-2 154 508, 3» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «1 949 208,3» сандары «2 154 508, 3» сандарымен ауыстырылсын.
2) 7-1 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«91 520» сандары «83 988» сандарымен ауыстырылсын.
3) 9 тармақтағы:
3 азат жол бөлігінде:
«818 043» сандары «760 792, 6» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жол бөлігінде: