О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 212 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 июля 2011 года № 250. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 10 августа 2011 года № 3-2-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 116).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 116).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных- правовых актов за № 3-2-102, опубликованные 27 января 2011 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 5, от 3 февраля 2001 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 6-7, от 10 февраля 2011 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 8,) следующие изменения и дополнения:
1. пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 588 245,4" заменить цифрами "3 684 480,0"
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 185 895,4" заменить цифрами "3 282 130,0";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 671 660,4" заменить цифрами "3 767 895,0";
2. в пункте 12 заменить и дополнить следующие абзацы:
под пункте 5 дополнить
5000,0 тенге на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы "Занятость – 2020";
3. в пункте 13 заменить и дополнить следующие абзацы:
под пункте 7 цифры "4500,0" заменить цифрами "1500,0";
под пункте 11 цифры "5000,0" заменить цифрами "1250,0";
под пункте 12 цифры "75,4" заменить цифрами "60,0";
под пункте 13 цифры " 20 000,0" заменить цифрами "80 000,0";
под пункте 14 дополнить
30000,0 тыс.тенге - на капитальный ремонт здания Карабутакского сельского округа в селе Карабутак Айтекебийского района;
под пункте 15 дополнить

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы қабылданған "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі № 250 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 тамызда № 3-2-109 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 116 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 116 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 212 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 5, 2011 жылғы 3 ақпанда аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 6-7, 2011 жылғы 10 ақпанда аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 8 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 588 245,4" деген цифрлар "3 684 480,0 "деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 185 895,4" деген цифрлар "3 282 130.0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 671 660,4" деген цифрлар "3 767 895,0"деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. 12 тармағына мынадай абзацтармен өзгертілсін және толықтырылсын:
5 тармақшасында
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 5000,0 теңге деген сомамен толықтырылсын;
3. 13 тармағына мынадай абзацтармен өзгертілсін және толықтырылсын;
7 тармақшасында "4500,0" деген цифрлар "1500,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 тармақшасында "5000,0" деген цифрлар "1250,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 тармақшасында "75,4" деген цифрлар "60,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13 тармақшасында "20000,0" деген цифрлар "80000,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 тармақшасында
Әйтекеби ауданы Қарабұтақ ауылындағы Қарабұтақ селолық округінің ғимаратын күрделі жөндеуге 30 000,0 мың теңге деген сомамен толықтырылсын.
15 тармақшасында