О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 212 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 октября 2011 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2011 года № 3-2-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 116).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 116).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 и подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных- правовых актов за № 3-2-102, опубликованные 27 января 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы" за № 5, от 3 февраля 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы" за № 6-7, от 10 февраля 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы" за № 8,) следующие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 684 480,0" заменить цифрами "3 520 038,5";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 282 130,0" заменить цифрами "3 117 688,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 767 895,0" заменить цифрами "3 603 453,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "10894,1" заменить цифрами "18637,1";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "11785,1" заменить цифрами "19528,1";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-94309,1" заменить цифрами "-102052,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "94309,1" заменить цифрами "102052,1";
2. в пункте 6
в части абзаца 5:
цифры "8561,0" заменить цифрами "9536,0";
в пункте 9
в части абзаца 1:
цифры "2040,0" заменить цифрами "2272,3";
в части абзаца 2:
цифры "11573,0" заменить цифрами "19316,0";
в пункте 11
в части абзаца 2:
цифры "52000,0" заменить цифрами "15307,2";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2011-2013 жылға арналған аудандық бюджет туралы" № 212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 261 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қарашада № 3-2-120 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 116 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 116 Хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95–IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4–тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 212 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 5, 2011 жылғы 3 ақпанда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 6-7, 2011 жылғы 10 ақпанда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 8 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 684 480,0" деген сандар "3 520 038,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 282 130,0" деген сандар "3 117 688,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 767 895,0" деген сандар "3 603 453,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік несие беру
"10894,1" деген сандар "18 637,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік несиелер
"11785,1" деген сандар "19528,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-94309,1" деген сандар "-102052,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"94309,1" деген сандар "102052,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
2. 6 тармағының
5 абзацында:
"8561,0" деген сандар "9536,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағының
1 абзацында:
"2040,0" деген сандар "2272,3,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
2 абзацында:
"11573,0" деген сандар "19316,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағының
2 абзацында:
"52000,0" деген сандар "15307,2,0" деген сандарымен ауыстырылсын

1246,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1521494,0
004
Общеобразовательное обучение
1512050,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9444,0
9
Прочие услуги в области образования
235297,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
216796,0
466
037
Строительство и реконструкция объектов образования
216796,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18501,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
3710,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2258,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10433,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122660,9
2
Социальная помощь
102912,9
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3975,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3975,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98937,0
002
Программа занятости
21709,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11205,0
005
Государственая адресная социальная помощь
1510,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29260,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1837,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6416,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19748,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19148,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и и доставке пособий и других социальных выплат

1246,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1521494,0
471
004
Жалпы білім беру
1512050,0
471
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9444,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
235297,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
216796,0
466
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
216796,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18501,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3710,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2258,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10433,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122660,9
2
Әлеуметтiк көмек
102912,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3975,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3975,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98937,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21709,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11205,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1510,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29260,0
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1837,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6416,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19748,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19748,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19148,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу