О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 марта 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 30 марта 2011 года № 3-3-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 января 2013 года № 02-6/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30.01.2013 № 02-6/20).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, 5 пункта статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решения областного маслихата от 14 марта 2011 года № 365 "О внесений изменении и дополнения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-116, опубликованное в газете "Жулдыз-Звезда" от 18 января 2011 года № 3-4) следующие изменения и дополнения:
1)в пункте 1:
в подпункте 1:
доходы
цифры "3 375 600" заменить цифрами "3 571 677";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 533 280" заменить цифрами "2 729 357";
в подпункте 2:
затраты
цифры "3 419 274,2" заменить цифрами "3 615 380,2";
в подпункте 5:
дефицит бюджета
цифры "-57 026,2" заменить цифрами "–57 055,2";
в подпункте 6:
финансирование дефицита бюджета
цифры "57 026,2" заменить цифрами "57 055,2".
2. На основании постановление Правительства Республики Казахстан от 2011 года 17 февраля за № 147 "Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2010 года и использовании (доиспользовать) в 2011 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета 2010 году", доиспользовать 29 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Алға аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Алға ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 3-3-123 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 02-6/20 хатымен.
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013.01.30 № 02-6/20 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы
№ 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-116 тіркелген 2010 жылғы 18 қаңтарда "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 3-4 жарияланған) № 2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"3 375 600" деген сандар "3 571 677" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 533 280" деген сандар "2 729 357" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 419 274,2" деген сандар "3 615 380,2" деген сандармен
ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-57 026,2" деген сандар "-57 055,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"57 026,2" деген сандар "57 055,2" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 147 "2010 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2011 жылы (түгел пайдалану) туралы" қаулысына сәйкес ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 29,0 мың теңге пайдаланылсын.

3. в пункте 6:
цифры "26 120" заменить цифры "29 896";
и дополнить абзацам следующего содержания:
"16 190 тысяча тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования".
4. дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 79 286 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района"
5. в пункте 9:

3. 6 тармақта:
"26 120" деген сандар "29 896" деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 16 190 мың теңге.
4. келесі мазмұнда 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"2011 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға 79 286 мың теңге нысаналы даму трансферті және ағымдағы трансферттері ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".
5. 9 тармақта: