О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 20 июля 2011 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 17 августа 2011 года № 3-3-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 января 2013 года № 02-6/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30.01.2013 № 02-6/20).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, с пунктом 1 статьи 6, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 13 июлья 2011 года № 390 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-116, опубликованное в газете "Жулдыз-Звезда" от 18 января 2011 года № 3-4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
доходы
цифры "3 605 703,1" заменить цифрами "3 596 565 ";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "820 485" заменить цифрами "847 523";
по неналоговым поступлениям
"40 120" заменить цифрами "43 082";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 743 383,1" заменить цифрами "2 704 245";
в подпункте 2:
затраты
цифры "3 649 006,3" заменить цифрами "3 639 568,2";
в подпункте 4:
сальдо по операциям
с финансовыми активами
цифры "400" заменить цифрами "700";
2. в пункте 6:
цифры "29 896" заменить цифрами "28 647";
3. в пункте 8-1;
цифры "79 286" заменить цифрами "23 786";
4. в пункте 10:
цифры "120 907" заменить цифры "155 396";
цифры "155 372" заменить цифры "107 453";
цифры "1 667" заменить цифры "1 472";
цифры "4 034" заменить цифры "4 000";

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Алға аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 шілдедегі № 24 шешімі. Ақтөбе облысы Алға ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 тамызда № 3-3-130 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 02-6/20 хатымен.
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013.01.30 № 02-6/20 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы
№ 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-116 тіркелген 2010 жылғы 18 қаңтарда "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 3-4 жарияланған) № 2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"3 605 703,1" деген сандар "3 596 565" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"820 485" деген сандар "847 523" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"40 120" деген сандар "43 082" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"2 743 383,1" деген сандар "2 704 245" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 649 006,3" деген сандар "3 639 568,2" деген сандармен
ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо
"400" деген сандар "700" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 6 тармақта:
"29 896" деген сандар "28 647" деген сандармен ауыстырылсын.
3. 8-1 тармағында:
"79 286" деген сандар "23 786" деген сандармен ауыстырылсын.
4.10 тармақта:
"120 907" деген сандар "155 396" деген сандармен ауыстырылсын;
"155 372" деген сандар "107 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 667" деген сандар "1 472" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 034" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;