О внесениии изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 10 ноября 2011 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2011 года № 3-3-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 января 2013 года № 02-6/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30.01.2013 № 02-6/20).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2, статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-116, опубликованное в газете "Жулдыз-Звезда" от 18 января 2011 года № 3-4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
доходы
цифры "3 586 993,8 " заменить цифрами "3 585 522,8";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 694 673,8" заменить цифрами "2 693 202,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 630 697" заменить цифрами "3 629 226";
2. в пункте 6:
цифры "28 647" заменить цифры "26 524";
цифры "2 417" заменить цифры "5 051";
цифры "8 194" заменить цифры "8 192";
цифры "10 130" заменить цифры "8 558".
3. в пункте 8-1:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 41 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада № 3-3-133 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 02-6/20 хатымен.
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013.01.30 № 02-6/20 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасы және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-116 тіркелген 2010 жылғы 18 қаңтарда "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"3 586 993,8" деген сандар "3 585 522,8" деген сандармен
ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 694 673,8" деген сандар "2 693 202,8 " деген сандармен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 630 697" деген сандар "3 629 226" деген сандармен
ауыстырылсын.
2. 6 тармақта:
"28 647" деген сандар "26 524" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 417" деген сандар "5 051" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 194" деген сандар "8 192" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 130" деген сандар "8 558" деген сандармен ауыстырылсын.
3. 8-1 тармағында: