Об определении мест для размещения в Байганинском районе Актюбинской области агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 1 марта 2011 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2011 года № 3-4-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом акима Байганинского района Актюбинской области от 27 декабря 2011 года № 02-1710
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом акима Байганинского района Актюбинской области от 27.12.2011 02-1710.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан на территории Байганинского района Актюбинской области согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оопределить место для агитационных материалов оснастить его стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Амангоса.

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы бойынша орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 71 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 наурызда № 3-4-109 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 02-1710 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2011.12.27 02-1710 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып Байғанин ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының барлық кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы бойынша орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындары стендтермен, тақталармен, тұрғылықтарымен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.