О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 ноября 2011 года № 3-4-128. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 05-11/197.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 05-11/197.
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 154 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 3-4-107, опубликованное 13 января 2011 года в газете № 2 "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "2 301 577,6" заменить цифрами "2 307 757,7";
в том числе
налоговые поступления
цифры "1 509 713" заменить цифрами "1 509 281";
неналоговые поступления
цифры "6 722" заменить цифрами "6 334";
поступления от продажи основного капитала
цифры "1 500" заменить цифрами "2 320";
поступление трансфертов
цифры "783 642,6" заменить цифрами "789 822,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 450 150,8" заменить цифрами "2 456 330, 9";
2) в пункте 5
в абзаце 3
цифры "6 500" заменить цифрами "13 250"
3) в пункте 6
в абзаце 5
цифры "1 560" заменить цифрами "1 900".

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 189 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 қарашада № 3-4-128 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 05-11/197 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 05-11/197 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-107 санымен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда № 2 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"2 301 577,6" деген сандар "2 307 757,7" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"1 509 713" деген сандар "1 509 281" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"6 722" деген сандар "6 334" деген сандармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"1 500" деген сандар "2 320" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
"783 642,6" деген сандар "789 822,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"2 450 150,8" деген сандар "2 456 330,9" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта
3 абзацтағы "6 500" деген сандар "13 250" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6 тармақта
5 абзацтағы "1 560" деген сандар "1 900" деген сандармен ауыстырылсын.