О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Копинского сельского округа
Решение акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-4-132.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25.11.2014 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосына" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам некоторых населенных пунктов Копинского сельского округа:
село Ебейти:
1) 1 май
2) Бейбітшілік
3) 8 март
4) Жеңіс
5) Бостандық
6) Еңбекші
7) Желтоқсан
8) Қазақстан
9) Тәуелсіздік
10) Жағалау
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесены изменения на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. село Қопа
1) Ақтан
3. село Айрық
1) Айрық
4. село Көптоғай
1) Көптоғай
Сноска. В пункт 4 внесены изменения на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қопа ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 3-4-132 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 25.11.2014 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолық", "елді мекені" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 25.11.2014 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде және бүкіл мәтін бойынша қазақ тілінде "селолық", "селосына" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздерімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 20.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қопа ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Ебейті ауылы:
1) 1 май
2) 8 март
3) Жеңіс
4) Бостандық
5) Еңбекші
6) Желтоқсан
7) Қазақстан
8) Бейбітшілік
9) Тәуелсіздік
10) Жағалау
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 20.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қопа ауылы:
1) Ақтан
3. Айрық ауылы
1) Айрық
4. Көптоғай ауылы
1) Көптоғай
Ескерту. 4 тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
и.о. Акима Копинского сельского округа Т.Муханов

5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерістер енгізілді –Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округі әкімінің м.а. Т.Муханов