О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 25 марта 2011 года № 192. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 14 апреля 2011 года № 3-7-106. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, с пунктом 2 статьи 9,  подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 166№ 185 «О районном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-98, № 3-7-99, опубликовано от 27 января 2011 года за № 4, 24 февраля 2011 года за № 10 в газете «Кобда») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 248 839» заменить цифрами «3 363 432», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 999 824» заменить цифрами «3 114 417»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 262 010,4» заменить цифрами «3 376 619,6»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «21 008» заменить цифрами «21 550», в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «22 255» заменить цифрами «22 797»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «– 34 179,4» заменить цифрами «- 34 737,6»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «34 179,4 » заменить цифрами «34 737,6».
2) в пункте 6
в части абзаца 1:
цифру «22 204 » заменить цифрами «26 413»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных учреждений – 20 140 тысяч тенге»;
«на реализацию Программы занятости - 2020 в общей сумме 9 594 тыс. тенге».
3) в пункте 8
в части абзаца 2:
цифру «15 000 » заменить цифрами «95 000»;
4) пункт 9
дополнить абзацем следующего содержания:
«на организацию работы по выдаче разовых талонов – 650 тысяч тенге».

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 192 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 3-7-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 166№ 185 шешіміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар. (Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98, № 3-7-99 нөмерімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2011 жылғы 24 ақпандағы № 10 «Қобда» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 248 839» деген цифрлар «3 363 432» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 999 824» деген цифрлар «3 114 417» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 262 010,4»деген цифрлар «3 376 619,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
Таза бюджеттік кредит беру
«21 008»деген цифрлар «21 550»деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«22 255»деген цифрлар «22 797» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-34 179,4» деген цифрлар «-34 737,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«34 179,4» деген цифрлар «34 737,6» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы
1 абзацтын бөлігінде:
«22 204» деген цифрлар «26 413» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 20 140 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасына іске асыруға жалпы сомасы 9 594 мың теңге».
3) 8 тармақтағы
2 абзацтын бөлігінде:
«15 000» деген цифрлар «95 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 9 тармақ
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыруға - 650 мың теңге».