О внесении изменений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 26 октября 2011 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2011 года № 3-7-132. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 166 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-98, опубликованное в газете «Кобда» от 27 января 2011 года № 4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «3 466 487» заменить цифрами «3 471 875,1»,
в том числе по:
налоговым поступлениям –
цифры «235 160» заменить цифрами «235 128»;
неналоговым поступлениям -
цифры «12 775» заменить цифрами «10 477»;
доходам от операций с капиталом –
цифры «1 080» заменить цифрами «3 410»;
поступлениям трансфертов -
цифры «3 217 472» заменить цифрами «3 222 860,1»;
в подпункте 2):
затраты -
цифры «3 479 674,6» заменить цифрами «3 485 062,7».
2) в пункте 9
в части абзаца 3:
цифру «73 622» заменить цифрами «57 916,4»
в части абзаца 4:
цифру «3 530» заменить цифрами «27 530»
в части абзаца 5:
цифру «8 167» заменить цифрами «8 109»
в части абзаца 6:
цифру «177 706» заменить цифрами «177 220,7»
в части абзаца 9:
цифру «22 614» заменить цифрами «22 214»
в части абзаца 10:
цифру «12 387» заменить цифрами «12 354».

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 235 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 қарашада № 3-7-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік- құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 166 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
«3 466 487» деген цифрлар «3 471 875,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
«235 160» деген цифрлар «235 128» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
«12 775» деген цифрлар «10 477» деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -
«1 080» деген цифрлар «3 410» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
«3 217 472» деген цифрлар «3 222 860,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«3 479 674,6» деген цифрлар «3 485 062,7» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 9 тармақта:
3 абзацтын бөлігінде:
«73 622» деген цифрлар «57 916,4» деген цифрлармен ауыстырылсын
4 абзацтын бөлігінде:
«3 530» деген цифрлар «27 530» деген цифрлармен ауыстырылсын
5 абзацтын бөлігінде:
«8 167  деген цифрлар «8 109» деген цифрлармен ауыстырылсын
6 абзацтын бөлігінде:
«177 706» деген цифрлар « 177 220,7» деген цифрлармен ауыстырылсын
9 абзацтын бөлігінде:
«22 614» деген цифрлар «22 214» деген цифрлармен ауыстырылсын
10 абзацтын бөлігінде:
«12 387» деген цифрлар «12 354» деген цифрлармен ауыстырылсын.