О внесении изменений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 11 ноября 2011 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-7-134. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 166 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-98, опубликованное в газете «Кобда» от 27 января 2011 года № 4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры «3 471 875,1» заменить цифрами «3 472 884,2»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов –
цифры «3 222 860,1» заменить цифрами «3 223 869,2»;
в подпункте 2):
затраты -
цифры «3 485 062,7» заменить цифрами «3 486 071,8».
2) в пункте 6
в части абзаца 1:
цифру «26 413» заменить цифрами «25 104»
в части абзаца 2:
цифру «8 194» заменить цифрами «8 192»
в части абзаца 6:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 236 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 қарашада № 3-7-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік - құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 166 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
«3 471 875,1» деген цифрлар «3 472 884,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
«3 222 860,1» деген цифрлар «3 223 869,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«3 485 062,7» деген цифрлар «3 486 071,8» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«26 413» деген цифрлар «25 104» деген цифрлармен ауыстырылсын
2 абзацтың бөлігінде:
«8 194» деген цифрлар «8 192» деген цифрлармен ауыстырылсын
6 абзацтың бөлігінде:

цифру «9 223» заменить цифрами «8 022»
3) в пункте 7
в части абзаца 1:
цифру «3 700» заменить цифрами «7 221,1».
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                Секретарь районного
районного маслихата                     маслихата
Т.НУРЖАНОВ                       Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению внеочередной сессии районного маслихата
от 11 ноября 2011 года № 236
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма, тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления

«9 223» деген цифрлар «8 022» деген цифрлармен ауыстырылсын
3) 7 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«3 700» деген цифрлар «7 221,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
Т.НҰРЖАНОВ                      Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының 2011 жылғы
11 қарашадағы № 236 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер