О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 199 "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 3 февраля 2011 года № 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 23 февраля 2011 года № 3-8-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14 марта 2012 года № 28.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14.03.2012 № 28.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, решением областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 21 января 2011 года № 361 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 199 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-122, опубликованное 3 февраля 2011 года в газете "Мәртөк тынысы" № 6-7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 126 547" заменить цифрами "3 147 670",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 720 717" заменить цифрами "2 741 840";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 126 547" заменить цифрами "3 200 277,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры " 29 139,2" заменить цифрами "29 139",в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "2 017,8" заменить цифрами "2 018".
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 29 139,2" заменить цифрами "- 81 746,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "29 139,2" заменить цифрами "81 746,8".
2) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "449 870" заменить цифрами "470 370";
3) в пункте 9:
в части абзаца 3:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 "2011-2013 жылдрға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 218 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда № 3-8-126 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 28 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.03.14 № 28 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-122, 2011 жылғы 3 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 6-7 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 126 547" деген цифрлар "3 147 670" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферт түсімдері бойынша
"2 720 717" деген цифрлар "2 741 840" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 126 547" деген цифрлар "3 200 277,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақщасында:
таза бюджеттік кредит беру
"29 139,2" деген цифрлар "29 139" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"2 017,8"деген цифрлар "2 018" деген цифрлармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет дефициті
"- 29 139,2" деген цифрлар "-81 746,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет дефицитін қаржыландыру
"29 139,2" деген цифрлар "81 746,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"449 870" деген цифрлар "470 370" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:

29 672,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5 663,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
187,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 834,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 988,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
163 436,0
2
Социальная помощь
148 391,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 770,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 770,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 621,0
002
Программа занятости
19 976,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 156,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 610,0
006
Жилищная помощь
538,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71 791,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся на дому и обучающихся на дому
196,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 615,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 739,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 045,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 045,0
001
Услуги по реализации политики на местном уровне в области обеспечения занятости реализации социальных программ для населения
14 546,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
499,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
265 498,0
1
Жилищное хозяйство
51 769,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 769,0
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
31 769,0
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 000,0
2
Коммунальное хозяйство
186 184,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

29 672,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5 663,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
187,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 834,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз ету
4 988,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
163 436,0
2
Әлеуметтiк көмек
148 391,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 770,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 770,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 621,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19 976,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 156,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 610,0
006
Тұрғын үй көмегі
538,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71 791,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
196,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 615,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 739,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 045,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 045,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 546,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
499,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
265 498,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
51 769,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 769,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
31 769,0
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
20 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
186 184,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 484,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
8 699,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
8 699,0
6
Земельные отношения
10 893,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 893,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 204,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
185,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 504,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и эемельных отношений
17 970,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 970,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 970,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 462,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 462,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 462,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 215,0
013
Разработка схем градостроительного развития территория района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 247,0
12
Транспорт и коммуникации
36 719,0
1
Автомобильный транспорт
36 719,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 719,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36 719,0
13
Прочие
28 610,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
915,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
915,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
915,0
9
Прочие
27 695,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 641,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 641,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 699,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог

1 484,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
8 699,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
8 699,0
6
Жер қатынастары
10 893,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 893,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 204,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
185,0
003
Елді мекендердің жер шаруашылық орналастыру
2 504,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17 970,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 970,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 970,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 462,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 462,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
14 462,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 215,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 247,0
#
Көлiк және коммуникация
36 719,0
1
Автомобиль көлiгi
36 719,0
##
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 719,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36 719,0
#
Басқалар
28 610,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
915,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
915,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
915,0
9
Басқалар
27 695,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 641,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 641,0
##
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 699,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер