О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 7 февраля 2011 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 февраля 2011 года № 3-9-138. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 2 статьи 9, пункта 5 статьи 104 и подпункта 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и постановлением акимата Актюбинской области от 26 января 2011 года № 22 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 22 декабря 2010 года № 405 «О реализации решения областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-135, опубликованное в газете «Мугалжар» от 24 января 2011 года за № 4 следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «8 540 513» заменить цифрами «8 549 797»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «895 733»  заменить цифрами «905 017»;
в подпункте 2)
затраты:
цифры «8 540 513» заменить цифрами  «8 752 416,2»;
в подпункте 4)
дефицит бюджета
цифры «-13 530,6» заменить цифрами «-216 149,2»;
в подпункте 5)
финансирование дефицита бюджета
цифры «13 530,6» заменить цифрами «-216 149,2»;
2) в пункте 9
в части абзаца 1:
цифры «31 385» заменить цифрами «32 352»;
в части абзаца 6:
цифры «255 928,0» заменить цифрами «256 145,0»;
в части абзаца 7:
цифры «105 168» заменить цифрами «113 268»;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
3) в пункте 10
цифры «10 000» заменить цифрами «3 200».
2. Приложение 123 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 123 и 5 к настоящему решению.

2010 жылғы 23 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 ақпандағы № 229 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 ақпанда № 3-9-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағы, 104 бабының 5 тармағы, 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы «2010 жылғы 22 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы» № 405 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 22 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-135 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«8 540 513» деген саны «8 549 797» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша «895 733» деген саны «905 017» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар «8 540 513» деген саны «8 752 416,2» деген санына өзгертілсін;
4) тармақшасында
бюджет тапшылығы
«- 13 530,6» деген саны «- 216 149,2» деген санына өзгертілсін;
5 тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«13 530,6» деген саны «216 149,2» деген санына өзгертілсін;
2) 9 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«31 385» деген саны «32 352» деген санымен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«255 928,0» деген саны «256 145,0» деген санымен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
«105 168» деген саны «113 268» деген санымен ауыстырылсын;
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
3) 10 тармақта
«10 000» деген саны «3 200» деген санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1235 қосымшалары осы шешімдегі 1235 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336 866
1
Сельское хозяйство
17 131
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
2 847
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2 847
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 284
2
Водное хозяйство
280 484
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
280 484
012
Развитие объектов водного хозяйства
280 484
6
Земельные отношения
7 625
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 625
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 625
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31 626
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 626
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 626
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 982
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 982
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 982
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 082
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
31 900
12
Транспорт и коммуникации
6 000
1
Автомобильный транспорт
6 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000

003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336 866,0
1
Ауыл шаруашылығы
17 131,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
2 847,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2 847,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 284,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 284,0
2
Су шаруашылығы
280 484,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
280 484,0
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
280 484,0
6
Жер қатынастары
7 625,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 625,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 625,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
31 626,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 626,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 626,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 982,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 982,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 982,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 082,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
31 900,0
12
Көлiк және коммуникация
6 000,0
1
Автомобиль көлiгi
6 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000,0