Об определении мест для размещения в Мугалжарском районе Актюбинской области агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 22 февраля 2011 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 марта 2011 года № 3-9-139. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 марта 2012 года № 121
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 26.03.2012 № 121.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республики Казахстан», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан на территории Мугалжарского района Актюбинской области согласно приложению.
2. Акимам г.г. Кандыагаш, Эмба, Жем и аульных округов определить место для агитационных материалов оснастить его стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мугалжарского района Ж.Курмашева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Мугалжарского района                    Н. Аккул
Приложение
постановления Акимата Мугалжарского района
от 22 февраля 2011 года
№ 86
Места для размещения в Мугалжарском районе Актюбинской области агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан
р/н
Наименование города и аульных округов
Наименование города, населенного пункта
Адреса месторасположении агитационных печатных материалов
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
Районный Дом культуры, улица Джамбула 54
улица Шинтасова возле магазина «Султан»
улица Интернациональная,
ТОО «Кентавр»
проспект «Победы» перекресток ул. С.Сейфуллина
2
город Эмба
город Эмба
Городской Дом культуры, улица Б.Момышулы, дом № 7
СШ № 7 города Эмба, улица Айтеке би дом № 21
3
Город Жем
Город Жем
Городской Дом культуры, улица Айтеке би 5
Воинская часть № 31765, улица Айтеке би 13
4
Аульный округ имени К. Жубанова
с.Каракол
1. Отдела узла связи, улица А.Жубанова,б/н
2. Детский сад «Айголек» б/н
населенный пункт Жанатурмы
Медицинский пункт, б/н
5
Ащесайский аульный округ
с.Ащесай
Дом культуры, улица О.Калыбаева 14
населенный пункт Амангельды
Начальная школа им.Макарнко улица Р.Бабанова, 3
населенный пункт Аксу
Аксуйская основная школа, улица Н.Досмагамбетова, 6
населенный пункт Сабындыкол
Сабындыкольская начальная школа, улица Т.Тлегенова, 9
6
Егиндибулакский аульный округ
с.Булакты
1. СШ имени М.Ломоносова, б/н
2. Дома культуры, б/н
Населенный пунк Миялыкол
Миялыкольская начальная школа, б/н
7
Село Мугалжар
с.Мугалжар
Мугалжарская СШ, б/н
8
Кумсайский аульный округ
с.Кумсай
Аульный клуб, улица Каниева, 3
населенный пункт Джамбул
Библиотека, улица Джамбула 9
населенный пункт Шили
Медицинский пункт, б/н
9
Джурунский аульный округ
С.Джурун
Дом культуры, улица имени А.Жубанова 19
населенный пункт Колденен- Темир
Аульный клуб, б/н
населеный пункт Опытная
Фельдшерский пункт, б/н
населенный пункт Кубелей
Фельдшерский пункт, б/н
10
Енбекский аульный округ
с.Сагашили
1. Дом культуры, улица Степная б/н
2. Детский сад, б/н
населенный пункт Басшили
Основная школа имени Ы.Мухамбетжанова, б/н
населенный пункт Тепсен-Карабулак
Сергеевкая основная школа, б/н
№ 426 станция Темир
ж/д вокзал, б/н
11
Талдысайский аульный округ
с.Талдысай
Дом культуры улица А.Жумагалиева 30
населенный пункт Енбек
Аульный клуб, улица М.Маметова 15
12
Батпаккольский аульный округ
с.Жагабулак
Жанажольская средняя школа, улица Н.Каржаубаева 2
населенный пункт Жаркемер
Жаркемерская начальная школа,
улица Жем 17
населенный пункт Сага
Сагинская основная школа,
улица Сагинская 12
населенный пункт Кожасай
Кожасайская основная школ
улица Тәуілсіздік, 1
13
Қумжарганский аульный округ
с.Бирлик
Кумжарганская средняя школа,
улица Б.Бримова б/н
населенный пункт Шенгельши
Кафе «Куаныш», б/н
населенный пункт Кумжарган
Центр досуга «Мергенбек, б/н
населенный пункт Кумсай
Кумжарганская основная школа, улица Енбекши б/н
14
Аккемирский аульный округ
с.Аккемир
Дом культуры,
улица имени Есет Коки улы 35
населенный пункт Котибар
Аульный клуб,
улица Дружба 20
Коктебе
Аульный клуб, улица Садовая 4
населенный пункт Жарык
Жарыкская основная школа
улица А.Байтурсынова 3
населенный пункт Елек
Елекская основная школа, ул.Школьная 16
ж/д станция № 312
ж/д вокзал, б/н
15
Каиндинский аульный округ
с.Қайнды
Дом культуры, улица Мира, 2б
населенный пункт Алтынды
Юбилейная средняя школа, улица Школьная, 11

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы бойынша орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 86 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 наурызда № 3-9-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012.03.26 № 121 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы» Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының барлық кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы бойынша орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық округі әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұрғылықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Құрмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Мұғалжар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                               Н. Аққұл
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 ақпандағы
№ 86 қаулысына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы бойынша орындары
р/с Қалалық және ауылдық округі атауы Қала және елді мекен атауы Үгіт материалдарын орналастыру орындары
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
Аудандық Мәдениет үйі,
Жамбыл көшесі, 54
Шынтасов көшесі, «Сұлтан» дүкені
Интернациональный көшесінен «Кентавр» ЖШС-не бұрылатын қиылысы
Жеңіс даңғылы мен С.Сейфуллин көшесінің қиылысы
2
Ембі қаласы
Ембі қаласы
Қалалық Мәдениет үйі, Б.Момышұлы көшесі, № 7 үй
№ 7 орта мектеп ғимаратының алды, Әйтеке би көшесі, № 21 үй
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Жем қалалық мәдениет үйі,
Әйтеке би көшесі, 5
Жем қаласы, Әйтеке би көшесі, 13,
№ 31765 әскери бөлімі
4
Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі
Қаракөл ауылы
1. Байланыс торабы, А.Жұбанов көшесі н/ж
2. «Айгөлек» балабақшасы, н/ж
Жаңатұрмыс елді мекені
Жаңатұрмыс медициналық пункт, н/ж
5
Ащысай ауылдық округі
Ащысай ауылы,
1. Ө.Қалыбаев көшесі, 14,
2. Мәдениет үйі, н/ж
Аманкелді елді мекені
1. Аманкелді ауылы, Р.Бабанов көшесі, 3.
2. Макаренко атындағы бастауыш мектеп, н/ж
Ақсу елді мекені
Ақсу негізгі мектеп, Н.Досмағамбетов көшесі, 6
Сабындыкөл елді мекені
1. Сабындыкөл ауылы Т.Тлегенов көшесі, 9,
2. Сабындыкөл бастауыш мектеп, н/ж
6
Егіндібұлақ ауылдық округі
Бұлақты ауылы
1. М.Ломоносов атындағы орта мектеп, н/ж
2. Мәдениет үйі, н/ж
Миялыкөл елді мекені
Миялыкөл бастауыш мектеп, н/ж.
7
Мұғалжар селосы
Мұғалжар селосы
Мұғалжар орта мектебі, н/ж
8
Құмсай ауылдық округі
Құмсай ауылы,
1. Каниев көшесі, 3,
2. Құмсай ауылының клубы, н/ж.
Жамбыл елді мекені
Кітапхана, Жамбыл көшесі, 9
Шилі елді мекені
Медициналық пункт.
9
Жұрын ауылдық округі
Жұрын ауылы
Мәдениет үйі, А.Жұбанов көшесі, 19
Көлденең Темір елді мекені
Көлденең Темір ауылының клубы, н/ж
Тәжірибе елді мекені
Тәжірибе ауылындағы фельдшерлік пункт, н/ж.
Көбелей елді мекені
Көбелей ауылының фельдшерлік пункт, н/ж
Ізімбет бекеті
Теміржолшылар кеңсесі, н/ж.
№ 53 Талдысай разъезі
№ 53 Талдысай разъезі
Теміржолшылар кеңсесі, н/ж.
10
Енбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
1. Мәдениет үйі
2. Балабақша ғимараты,н/ж.
Басшилі елді мекені
Ы.Мұхамбетжанов атындағы негізгі мектеп, н/ж
Тепсен-Қарабұлақ елді мекені
Сергеевка негізгі мектеп, н/ж
№ 426 Темір бекеті
Темір жол вокзалы, н/ж.
11
Талдысай ауылдық округі
Талдысай ауылы
Мәдениет үйі, А.Жұмағалиев көшесі, 30
Еңбек елді мекені
Еңбек ауылдық клубы, М.Маметова көшесі, 15
12
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы,
Жаңажол орта мектебі, Н.Қаржаубаев көшесі, 2
Жаркемер елді мекені
Жаркемер бастауыш мектебі, Жем көшесі, 17
Саға елді мекені
Саға негізгі мектебі, Саға көшесі, 12
Қожасай елді мекені
Қожасай негізгі мектебі, Тәуелсіздік көшесі, 1
13
Құмжарған ауылдық округі
Бірлік ауылы
Құмжарған орта мектебі, Б.Брімова н/ж
Шеңгелши елді мекені
«Қуаныш кафесі», н/ж
Құмжарған елді мекені
«Мергенбек» демалыс орталығы, н/ж
Құмсай елді мекені
Құмсай ауылы мектеп ғимараты,
Еңбекші көшесі, н/ж
14
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
Мәдениет үйі, Есет Көкіұлы, 35
Көтібар батыр елді мекені
Көтібар ауыл клубы, Достық, 20
Жарық елді мекені
Жарық негізгі мектебі, А.Байтұрсынов, 3,
Көктөбе елді мекені
Көктөбе ауыл клубы, Садовая, 4
Елек елді мекені
Елек негізгі мектебі, Школьная көшесі, 16
№ 312 теміржол бекеті
№ 312 теміржол бекеті ғимараты, н/ж
15
Қайыңды ауылдық округі
Қайыңды елді мекені
Мәдениет үйі, Бейбітшілік көшесі, 2б
Алтынды елді мекені
Юбилейный орта мектебі, Школьная көшесі, 11