О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 апреля 2011 года № 3-9-140. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9, подпункта 2) и подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решение областного маслихата от 14 марта 2011 года № 365 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-135, опубликованное в газете «Мугалжар» от 24 января 2011 года за № 4, от 2 февраля 2011 года за № 5, от 9 февраля 2011 года за № 6, от 16 февраля 2011 года за № 7 следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «8 549 797» заменить цифрами «8 667 057»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «905 017» заменить цифрами «1 022 277»;
в подпункте 2)
затраты:
цифры «8 752 416,2» заменить цифрами «8 858 858»;
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «13 530,6» заменить цифрами «24 348,2»
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «15 133» заменить цифрами «25 951,2»
2) в пункте 7
в части абзаца 1:
цифры «31 626» заменить цифрами «38 411»;
в части абзаца 2:
цифры «2 847» заменить цифрами «3 171,5»;
в части абзаца 3;
цифры «15 133» заменить цифрами «25 951,2»
дополнить абзацем 9 следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования -25 427 тысяч тенге»
пункт 8
дополнить абзацем следующего содержания:
«на реализацию Программы занятости 2020 -23898 тысяч тенге»
в пункте 9
в части абзаца 3:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 237 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 сәуірде № 3-9-140 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағы, 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасы және 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ««2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 облыстық мәслихат шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-135 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 санында, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында, 2011 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында, 2011 жылғы 16 ақпандағы № 7 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«8 549 797» деген саны «8 667 057» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«905 017» деген саны «1 022 277» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар
«8 752 416,2» деген саны «8 858 858» деген санына өзгертілсін;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«13 530,6» деген саны «24 348,2» деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«15 133» деген саны «25 951,2» деген санына өзгертілсін;
2) 7 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«31 626» деген саны «38 411» деген санына өзгертілсін;
2 абзацтың бөлігінде
«2 847» деген саны «3 171,5» деген санына өзгертілсін;
3 абзацтың бөлігінде;
«15 133» деген саны «25 951,2» деген санына өзгертілсін;
және мынадай мазмұндағы 9 абзацпен толықтырылсын;
«мектеп және мектепке дейінгі ұйымдарының мұғалім мен тәрбиешілерге квалификациялық санатына қосымша төлемдер өсіру үшін - 25427 мың теңге»
8 тармақта
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын;
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына - 23 898 мың теңге»
9 тармақта
3 абзацтың бөлігінде:

цифры «27 778» заменить цифрами «87 778»;
дополнить абзацем 8 следующего содержания:
«на организацию работы по выдаче разовых талонов – 1 150 тысяч тенге»
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.Б.

«27 778» деген саны «87 778» деген санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 8 абзацпен толықтырылсын:
«бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруға -1 150 мың теңге»
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Аққұлға жүктелсін.

228 113,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
228 113,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 710,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 697,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 302,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 600,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 934,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 750,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
25 427,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
321 530,0
2
Социальная помощь
295 980,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 541,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 541,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
293 439,0
002
Программа занятости
136 604,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500,0
006
Жилищная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
83 500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 441,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32 600,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10 794,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 550,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 550,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
24 450,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

228 113,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
228 113,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 710,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 697,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 302,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 600,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 934,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 750,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлемін ұлғайту
25 427,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
321 530,0
2
Әлеуметтiк көмек
295 980,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 541,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 541,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
293 439,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
136 604,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
83 500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 441,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32 600,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 794,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 550,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 550,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 450,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1 000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10 000,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространство
16 069,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 397,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 397,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 672,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 172,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
343 975,5
1
Сельское хозяйство
17 455,5
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
3 171,5
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3 171,5
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 284,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 284,0
2
Водное хозяйство
280 484,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
280 484,0
012
Развитие объектов водного хозяйства
280 484,0
6
Земельные отношения
7 625,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 625,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 625,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38 411,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38 411,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 411,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 982,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 982,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 982,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

1 000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 000,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 000,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
16 069,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 397,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 397,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 672,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 172,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
343 975,5
1
Ауыл шаруашылығы
17 455,5
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
3 171,5
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 171,5
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 284,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 284,0
2
Су шаруашылығы
280 484,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
280 484,0
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
280 484,0
6
Жер қатынастары
7 625,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 625,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 625,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
38 411,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38 411,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 411,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 982,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 982,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 982,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер