О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 ноября 2011 года № 3-9-152. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктами 2) и 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 12 октября 2011 года № 413 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-135, опубликованное в газете «Мугалжар» от 24 января 2011 года за № 4, от 2 февраля 2011 года за № 5, от 9 февраля 2011 года за № 6, от 16 февраля 2011 года за № 7) следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «9 053 161,6» заменить цифрами «8 959 434,9»,
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «7 593 947,0» заменить цифрами «7 606 842,0»
неналоговым поступлениям
цифры «33 333,0» заменить цифрами «230 438,0»
поступлениям трансфертов
цифры «1 198 381,6» заменить цифрами «1 104 654,9»;
в подпункте 2)
затраты:
цифры «9 244 962,6» заменить цифрами «9 151 235,9»;
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «24 348,2» заменить цифрами «18 651,8»
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «25 951,2» заменить цифрами «20 254,8»
в подпункте 4)
дефицит бюджета
цифры «- 216 149,2» заменить цифрами «- 210 452,8»
в подпункте 5)
финансирование дефицита бюджета
цифры «216 149,2» заменить цифрами «210 452,8»
в пункте 7
в части абзаца 2:
цифры «3 171,5» заменить цифрами «5 275»
в части абзаца 3:
цифры «25 951,2» заменить цифрами «20 254,8»;
в пункте 8

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 274 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 қарашада № 3-9-152 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2) және 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-135 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 санында, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында, 2011 жылғы 9 ақпандағы № 6, 2011 жылғы 16 ақпандағы № 7 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«9 053 161,6» деген саны «8 959 434,9» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«7 593 947,0» деген саны «7 606 842,0» деген санына өзгертілсін;
салықтық емес түсімдер бойынша
«33 333,0» деген саны «230 438,0» деген санына өзгертілсін;
трансферттер түсімдері бойынша
«1 198 381,6» деген саны «1 104 654,9» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар «9 244 962,6» деген саны «9 151 235,9» деген санына өзгертілсін;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттерді беру
«24 348,2» деген саны «18 651,8» деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«25 951,2» деген саны «20 254,8» деген санына өзгертілсін;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-216 149,2» деген саны «-210 452,8» деген санына өзгертілсін;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«216 149,2» деген саны «210 452,8» деген санына өзгертілсін;
7 тармақта
2 абзацтың бөлігінде
«3 171,5» деген саны «5 275» деген санына өзгертілсін;
3 абзацтың бөлігінде
«25 951,2» деген саны «20 254,8» деген санына өзгертілсін;
8 тармақта

цифры «7 800» заменить цифрами «7 250»
в пункте 9
в части абзаца 1:
цифры «34 522» заменить цифрами «31 331»;
в части абзаца 3:
цифры «87 778» заменить цифрами «116 585,8»
в части абзаца 5:
цифры «39 058» заменить цифрами «54 824»
в части абзаца 6:
цифры «244 431» заменить цифрами «246 968»
в части абзаца 7:
цифры «138 100» заменить цифрами «148 900»
в части абзаца 10:
цифры «100 000» заменить цифрами «0»
в части абзаца 11:
цифры «50 000» заменить цифрами «0»
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

«7 800» деген саны «7 250» деген санына өзгертілсін;
9 тармақта
1 абзацтың бөлігінде
«34 522» деген саны «31 331» деген санына өзгертілсін;
3 абзацтың бөлігінде
«87 778» деген саны «116 585,8» деген санына өзгертілсін;
5 абзацтың бөлігінде
«39 058» деген саны «54 824» деген санына өзгертілсін;
6 абзацтың бөлігінде
«244 431» деген саны «246 968» деген санына өзгертілсін;
7 абзацтың бөлігінде
«138 100» деген саны «148 900» деген санына өзгертілсін;
10 абзацтың бөлігінде
«100 000» деген саны «0» деген санына өзгертілсін;
11 абзацтың бөлігінде
«50 000» деген саны «0» деген санымен ауыстырылсын;
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

2. Приложение 15 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 15 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата
от 25 октября 2011 года № 274
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Группа
Подгруппа
Наименование доходов

2. Көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалары осы шешімдегі 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Б.Аққұлға жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                     С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 25 қазандағы № 274 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ

2 537 146,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
43 618,0
9
Прочие услуги в области образования
289 823,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
228 113,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
228 113,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 710,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 697,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 302,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 600,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 934,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 750,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
25 427,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
302 032,6
2
Социальная помощь
275 320,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 844,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 844,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
272 476,6
002
Программа занятости
114 921,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 240,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 150,0
006
Жилищная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 039,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 331,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10 794,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 712,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2 537 146,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
43 618,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
289 823,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
228 113,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
228 113,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 710,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 697,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 302,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 600,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 934,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 750,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлемін ұлғайту
25 427,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
302 032,6
2
Әлеуметтiк көмек
275 320,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 844,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 844,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
272 476,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
114 921,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 240,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 150,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 039,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19 331,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 794,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 712,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі