О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 8 февраля 2011 года № 252. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района 21 февраля 2011 года за № 3-10-142. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 5      статьи 104, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решения областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» от 21 января 2011 года № 361 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137, следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 867 461» заменить цифрами «2 861 494», в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «2 004 275» заменить цифрами «2 004 279»;
неналоговым поступлениям
цифры «26 450» заменить цифрами «26 446»;
поступлениям трансфертов
цифры «833 676» заменить цифрами «827 709»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 867 461» заменить цифрами «2 981 864,8»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 16 023» заменить цифрами «- 136 393,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «14 123,9» заменить цифрами «134 493,8».
в пункте 11:
в части абзаца 3:
цифры «5000» заменить цифрами «0»;
в пункте 12:
в части абзаца 1:

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы мәслихатының 2011 жылғы 8 ақпандағы № 252 шешімі. Ақтөбе облысының Темір аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда № 3-10-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы», нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген № 214 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «2 867 461» деген цифрлар «2 861 494» деген цифрлармен алмастырылсын, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
«2 004 275» деген цифрлар «2 004 279» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салық емес түсімдері бойынша
«26 450» деген цифрлар «26 446» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«833 676» деген цифрлар «827 709» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«2 867 461» деген цифрлар «2 981 864,8» деген цифрлармен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-16 023» деген цифрлар «- 136 393,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«14 123,9» деген цифрлар «134 493,8» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 11 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде
«5000» деген цифрлар «0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 12 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде

цифры «20 257» заменить цифрами «19 290».
2. Приложения № 123 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   Секретарь
районного маслихата            районного маслихата
Б.ДАНДИБАЕВ                           Н.УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 252 от 8 февраля 2011 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Категория
Уточненный бюджет на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

«20 257» деген цифрлар «19 290» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімде № 123 қосымшалар осы шешімдегі 12,   3 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                     Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б.ДӘНДІБАЕВ                               Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 ақпандағы
№ 252 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
2011ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер