О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 апреля 2011 года № 267. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 10 мая 2011 года № 3-10-148. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решения областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» от 13 апреля 2011 года № 386 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137, опубликованное в газете «Темир» от 21 января 2011 года № 3 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 923 682» заменить цифрами «3 047 399», в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «2 004 279» заменить цифрами «2 062 579»;
поступлениям от продажи основного капитала
цифры «3 060» заменить цифрами «64 760»;
поступлениям трансфертов
цифры «889 897» заменить цифрами «893 614»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 044 048,4» заменить цифрами «3 167 765,4»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «16 027,4» заменить цифрами «14 127,4», в том числе по:
погашению бюджетных кредитов
цифры «0» заменить цифрами «1 900»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-136 393,8» заменить цифрами «-134 493,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «134 498,2» заменить цифрами «134 493,8»;
1) в пункте 9-1:
в части абзаца 1:
цифры «10 085» заменить цифрами «9 828»;
2) в пункте 12:
в части абзаца 1:

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 267 шешімі. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 мамырда № 3-10-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және  4 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы», нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда «Темір» газетінің № 3 жарияланған № 214 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «2 923 682» деген цифрлар «3 047 399» деген цифрлармен алмастырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«2 004 279» деген цифрлар «2 062 579» деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
«3 060» деген цифрлар «64 760» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«889 897» деген цифрлар «893 614» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 044 048,4» деген цифрлар «3 167 765,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру
«16 027,4» деген цифрлар «14 127,4» деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде
бюджеттік кредиттерді өтеу
«0» деген цифрлар «1 900» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
«-136 393,8» деген цифрлар «-134 493,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«134 498,2» деген цифрлар «134 493,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 9-1 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«10 085» деген цифрлар «9 828» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 12 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде

цифры «19 290» заменить цифрами «23 068» и дополнить абзацем следующего содержания:
«196 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны»;
2. Приложение № 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н.НУРБАЙКОС                         Н.УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 267 от 28 апреля 2011 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Категория
Уточненный бюджет на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

«19 290» деген цифрлар «23 068» деген цифрлармен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
«Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге – 196 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімде № 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                   хатшысы:
Н.НҰРБАЙҚОС                        Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 28 сәуірдегі
№ 267 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
2011ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер