О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 5 августа 2011 года № 283. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 17 августа 2011 года № 3-10-150. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, и решением областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» от 13 июля 2011 года № 390 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137, опубликованное в газетах «Темир» от 21 января 2011 года № 3  следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 047 399» заменить цифрами «3 409 898», в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «2 062 579» заменить цифрами «2 058 683»;
неналоговым поступлениям
цифры «26 446» заменить цифрами «30 342»;
поступлениям трансфертов
цифры «893 614» заменить цифрами «1 256 113»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 167 765,4» заменить цифрами «3 530 264,4»;
2) пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
«4 500 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
3) в пункте 12:
в части абзаца 3
цифры «2 222» заменить цифрами «52 222»;
в части абзаца 5
цифры «7 500» заменить цифрами «12 500»;
в части абзаца 8
цифры «196» заменить цифрами «195» и дополнить абзацами следующего содержания:
«25 000 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов образования»;
«210 000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования»;

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 тамыздағы № 283 шешімі. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 тамызда № 3-10-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасы мен 4 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы», нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда «Темір» газетінің № 3 жарияланған № 214 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «3 047 399» деген цифрлар «3 409 898» деген цифрлармен
алмастырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«2 062 579» деген цифрлар «2 058 683» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«26 446» деген цифрлар «30 342» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«893 614» деген цифрлар «1 256 113» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 167 765,4» деген цифрлар «3 530 264,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 11 тармақта мынадай мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
«жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 4 500 мың теңге»;
3) 12 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде
«2 222» деген цифрлар «52 222» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде
«7 500» деген цифрлар «12 500» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде
«196» деген цифрлар «195» деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толтырылсын:
«бiлiм беру объектiлерiне күрделі және ағымдағы жөндеу жүргізуге – 25 000 мың теңге»;
«бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға – 210 000 мың теңге»;

«15 000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону 2011-2012 годы»;
«23 000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения»;
«30 000 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт автомобильных дорог».
2. Приложение № 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного  маслихата                районного маслихата
Б.КУАНДЫКОВ                         Н.УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 283 от 5 августа 2011 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Категория
Уточненный
бюджет
на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

«2011-2012 жылдардың жылыту кезеңіне дайындық жүргізуге – 15 000 мың теңге»;
«сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 23 000 мың теңге»;
«автомобиль жолдарын ұстауға және ағымдағы жөндеу жүргізуге – 30 000 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімде № 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                   хатшысы:
Б.ҚУАНДЫҚОВ                         Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 5 тамыздағы
№ 283 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
2011ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер