О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29 июля 2011 года № 289. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 8 августа 2011 года № 3-13-156. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата № 227 от 23 декабря 2010 года «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 10 января 2011 года за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4 (8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4687914,7» заменить цифрами «4752999,8»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3262924,7» заменить цифрами «3328009,8»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4681590,0» заменить цифрами «4732675,1»;
в подпункте 4):
дефицит бюджета цифры «-19495,8» заменить цифрами «-5495,8»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета цифры «19495,8» заменить цифрами «5495,8»;
и дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) Сальдо по операциям
с финансовыми активами 14000,0 тыс. тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 14000,0 тыс. тенге;»
2) после пункта 8-1 дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
«8-2. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 390 от 13 июля 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие, выделенные из республиканского бюджета:
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020 - 5000,0 тыс.тенге.»
3) в пункте 9-2:
цифры «150,7» заменить цифрами «120,8»;
4) после пункта 9-2 дополнить пунктом 9-3 следующего содержания:
«9-3. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 390 от 13 июля 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета:

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 289 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 тамызда № 3-13-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3-4(8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4687914,7» саны «4752999,8» санына,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3262924,7» саны «3328009,8» санына;
2) тармақшада:
шығындар «4681590,0» саны «4732675,1» санына;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы «-19495,8» саны «-5495,8» санына;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «19495,8» саны «5495,8» санына өзгертілсін;
және төмеңгі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) Қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо 14000,0 мың теңге;
оның шінде:
қаржы активтерін сатып алу 14000,0 мың теңге.»
2) 8-1 тармақтан кейін төмеңгі мазмұндағы 8-2 тармығымен толықтырылсын:
«8-2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешімімен республикалық бюджеттен аудан бюджетіне:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына - 5000,0 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін.»
3) 9-2 тармақта:
«150,7» саны «120,8» санына өзгертілсін;
4) 9-2 тармақтан кейін төмеңгі мазмұндағы 9-3 тармағымен толықтырылсын:
«9-3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешімімен аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген:

на выплату заработной платы учреждениям начального, основного среднего и среднего образования - 10000,0 тыс. тенге;
на программу занятости - 36115,0 тыс. тенге.»
2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 15 к настоящему решению.
3. Настоящее решенее вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь районного
районного маслихата                    маслихата
Ж.Елемес                         С.Тулемисов
Приложение № 1
к решению № 289 от 29 июля 2011 года
внеочередной тридцатой сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2011 год
Категория
сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д О Х О Д Ы

бастауыш,, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мекемелерге еңбекақы төлеу үшін - 10000,0 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасын жүзеге асыруға - 36115,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.»
2. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                         хатшысы
Ж.Елемес                          С.Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 шілде
кезектен тыс отызыншы сессиясының
№ 289 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
К І Р І С Т Е Р