О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 26 октября 2011 года № 302. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 31 октября 2011 года № 3-13-159. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан », пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата № 227 от 23 декабря 2010 года «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4(8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4752999,8» заменить цифрами «4752261,0»,
в том числе:
налоговые поступления
цифры «1380526,0» заменить цифрами «1316421,0»,
неналоговые поступления
цифры «32964,0» заменить цифрами «40569,0»,
поступления от продажи основого капитала
цифры «11500,0» заменить цифрами «68000,0»,
поступления трансфертов
цифры «3328009,8» заменить цифрами «3327271,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4732675,1» заменить цифрами «4731986,3»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «25820,5» заменить цифрами «10442,1»,
в том числе:
бюджетные кредиты цифры «26889,5» заменить цифрами «11511,1»;
в подпункте 4):
дефицит бюджета цифры «-5495,8» заменить цифрами «-4117,4»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета
цифры «5495,8» заменить цифрами «4117,4»;
в подпункте 6):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «14000,0» заменить цифрами «13950,0»,
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «14000,0» заменить цифрами «13950,0».
2. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 413 от 12 октября 2011 года:
1) в пункте 7:
в седьмом абзаце цифры «3121,0» заменить цифрами «2703,1»;
2) в пункте 7-1:
в третьем абзаце цифры «26379,0» заменить цифрами «28879,0»;
3) в пункте 10:
во втором абзаце цифры «6000,0» заменить цифры «5785,0»,
в четвертом абзаце цифры «5667,0» заменить цифрами «5582,0»,

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 302 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда № 3-13-159 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы 3-4 (8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4752999,8» саны «4752261,0» санына,
оның ішінде:
салықтық түсімдер «1380526,0» саны «1316421,0» санына,
салықтық емес түсімдер «32964,0» саны «40569,0» санына,
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер «11500,0» саны «68000,0» санына,
трансферттердің түсімдері «3328009,8» саны «3327271,0» санына;
2) тармақшада:
шығындар «4732675,1» саны «4731986,3» санына;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттер «25820,5» саны «10442,1» санына,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер «26889,5» саны «11511,1» санына;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы «-5495,8» саны «-4117,4» санына;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «5495,8» саны «4117,4» санына;
6) тармақшада:
қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо «14000,0» саны «13950,0» санына,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
«14000,0» саны «13950,0» санына өзгертілсін.
2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 шешімімен:
1) 7 тармақта:
жетінші абзацта «3121,0» саны «2703,1» санына;
2) 7-1 тармақта:
үшінші абзацта «26379,0» саны «28879,0» санына;
3) 10 тармақта:
екінші абзацта «6000,0» саны «5785,0» санына;
төртінші абзацта «5667,0» саны «5582,0» санына;

в пятом абзаце цифры «11117,0» заменить цифрами «4085,4»,
в шестом абзаце цифры «37147,0» заменить цифрами «36407,7».
4) после пункта 10 дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 413 от 12 октября 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета:
на разработку проектно-сметной документации для реконструкции центральной котельной г.Шалкар - 2400,0 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации для ремонта тепловых сетей г.Шалкар - 2850,0 тыс. тенге.»
3. Учесть корректировки, внесенные в бюджет района согласно постановления акимата района № 202 от 24 октября 2011 года.

бесінші абзацта «11117,0» саны «4085,4» санына;
алтыншы абзацта «37147,0» саны «36407,7» санына өзгертілсін.
4) 10 тармақтан кейін 10-1 тармағымен толықтырылсын:
«10-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 шешімімен аудан бюджетіне:
Шалқар қаласының орталық қазандығын қайта жарақтау үшін жобалық - сметалық құжаттарын дайындатуға – 2400,0 мың теңге;
Шалқар қаласының жылу желілерін жөндеу үшін жобалық - сметалық құжаттарын дайындатуға – 2850,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері бөлінгені ескерілсін»
3. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 24 қазандағы «Аудан бюджетін түзету туралы» № 202 қаулысымен аудан бюджетіне енгізілген түзету ескерілсін.

Приложение № 5 к решению № 302
от 26 октября 2011 года
внеочередной тридцать второй сессии
районного маслихата
Объем финансирования бюджетных программ
по аппаратам акимов городских и сельских округов
Шалкарского района на 2011 год
Услуги по обеспечению аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капитальные расходы государственных органов
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

№ 302 шешіміне 5 қосымша
Шалқар ауданы бойынша қала, селолық округтер әкімдіктерінің 2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары бойынша
қаржыландыру көлемі
Қаладағы аулан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру