О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 января 2012 года № 3-13-164. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19 марта 2013 года № 67
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19.03.2013 № 67.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением Актюбинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы                     4 951 726,9 тыс. тенге,
в том числе:
налоговые поступления         1 525 760,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления           7 440,7 тыс. тенге;
поступления от продажи
основного капитала               22 000,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов       3 396 526,2 тыс. тенге;
2) затраты                    4 966 348,7 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 542,0 тыс. тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                11 676,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов      1 134,0 тыс. тенге;
4) дефицит бюджета              -25 163,8 тыс. тенге;
5) финансирование дефицита
бюджета                          25 163,8 тыс. тенге.
(использование профицита)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 08.02.2012 № 11; от 25.04.2012 № 28; от 10.08.2012 № 32; от 02.11.2012 № 39; от 28.11.2012 № 44 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить, что в доход бюджета района зачисляются:
по налоговым поступлениям:
подоходный налог, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог, в том числе:
социальный налог;
налоги на собственность, в том числе:
налог на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
внутренние налоги на товары, работы и услуги, в том числе:
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
обязательные платежи, взыскаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на те государственными органами или должностными лицами, в том числе:
государственная пошлина;
по неналоговые поступления:
доходы от государственной собственности, в том числе:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, в том числе:
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления, в том числе:
прочие неналоговые поступления;
поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли и нематериальных активов, в том числе:
продажа земли.

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қаңтарда № 3-13-164 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 19.03.2013 № 67 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 434 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) Кірістер                     4 951 726,9 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер               1 525 760,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер              7 440,7 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер                   22 000,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері       3 396 526,2 мың теңге;
2) Шығындар                     4 966 348 ,7 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттер        10 542,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                11 676,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу          1 134,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы               -25 163,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)             25 163,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.02.08 № 11; 2012.04.25 № 28; 2012.08.10 № 32; 2012.11.02 № 39; 2012.11.28 № 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудан бюджетінің кірісіне төмендегі түсімдер толығымен есептелсін:
салықтық түсімдер бойынша:
табыс салығы, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық, оның ішінде:
әлеуметтік салық;
меншікке салынатын салықтар, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар,
жер салығы,
көлік құралдарына салынатын салық,
бірыңғай жер салығы;
тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар:
оның ішінде:
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер, оның ішінде:
мемлекеттік баж;
салықтық емес түсімдер бойынша:
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер, оның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің бюджетінен (шығыс сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар, оның ішінде:
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің бюджетінен (шығыс сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
басқа да салықтық емес түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді және материалдық емес активтерді сату, оның ішінде:
жерді сату

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка,
на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» принять к руководству и исполнению с 1 января 2012 года:
1) размер минимальной заработной платы - 17439 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1618 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 17439 тенге.
5. Учесть предусмотренный объем субвенции из областного бюджета Шалкарскому району на 2012 год в размере 2728750,0 тыс. тенге.
6. Учесть в бюджете района на 2012 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий -36044,0 тыс.тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов - 4009,6 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 40272,0 тыс.тенге;
для реализации государственной программы развития образования на 2011-2020 годы в Республике Казахстан на оснащение учебно-вспомогательными материалами кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 8188,0 тыс. тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей - 10489,0 тыс.тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 3457,0 тыс.тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям детских дошкольных организаций - 35472,0 тыс. тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» - 1255,0 тыс. тенге;

3. Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабына сәйкес 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмеңгі мөлшері - 17439 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ, айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1618 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 17439 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
5. Шалқар ауданының 2012 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен берілген субвенцияның көлемі 2728750,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгендігі ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге - 36044,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 4009,6 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға - 40272,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру үшін негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу-жабдығымен жарақтандыруға - 8188,0 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 10489,0 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 3457,0 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейіңгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 35472,0 мың теңге;
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 1255,0 мың теңге;

на содействие экономическому развитию регионов в рамках программы «Развитие регионов» для решения вопросов по обустройству аульных (сельских) округов - 3036,0 тыс. тенге:
на реализацию «Программы занятости - 2020» - 79621,0 тыс. тенге.
Распределение сумм целевых текущих трансфертов определяются на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 08.02.2012 № 11; от 10.08.2012 № 32; от 02.11.2012 № 39; от 28.11.2012 № 44 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Принять к сведению и руководству и предусмотреть в бюджете района на 2012 год выделенные из республиканского бюджета целевые трансферты на развитие:
на реализацию мер по социальной поддержке специалистов – 9708,0 тыс. тенге:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 19400,0 тыс. тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 133124,0 тыс. тенге;
в рамках второго направления «Программы Занятости – 2020» предусмотреть на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 10000,0 тыс.тенге.
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.04.2012 № 28; от 02.11.2012 № 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть в районном бюджете на 2012 год текущие целевые трансферты, выделенные из областного бюджета:
на капитальный ремонт объектов образования - 7700,0 тыс. тенге;
на реализацию программы занятости - 67708,0 тыс.тенге;
на организацию работы по выдаче разовых талонов - 2090,0 тыс. тенге;
на выплату заработной платы учреждениям образования - 30000,0 тыс. тенге;
на выплату материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 90,6 тыс. тенге;
на проведение работ по подготовке к отопительному сезону 15000,0 тыс. тенге.
Распределение сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 08.02.2012 № 11; от 25.04.2012 № 28; от 10.08.2012 № 32 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета:
на строительство школы на 60 мест в селе Тумалыколь Шалкарского района - 78000,0 тыс. тенге;

«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселесін шешуге - 3036,0 мың теңге;
«Жұмыспен қамту -2020» бағдарламасын жүзеге асыруға - 79621,0 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.02.08 № 11; 2012.08.10 № 32; 2012.11.02 № 39; 2012.11.28 № 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. Ауданның 2012 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 9708,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - 19400,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және сатып алуға - 133 124,0 мың теңге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға - 10 000,0 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.04.25 № 28; 2012.11.02 № 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8. 2012 жылға аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
білім беру объектілерін күрделі жөндеуге - 7700,0 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыруға - 67708,0 мың теңге;
біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыруға - 2090,0 мың теңге;
білім саласының мекемелеріне жалақы төлеуге - 30000,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне материалдық көмек төлеуге - 90,6 мың теңге;
жылыту маусымына дайындық жұмыстарын жүргізуге - 15 000,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.02.08 № 11; 2012.04.25 № 28; 2012.08.10 № 32 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. Ауданның 2012 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен:
Шалқар ауданының Тұмалыкөл ауылындағы 60 орындық мектеп құрылысына - 78000,0 мың теңге;

на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 16225,0 тыс. тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 3378,0 тыс. тенге;
на реконструкцию водохозяйственных сооружений села Бегимбет Шалкарского района (на подводку к жилым домам) - 12030,0 тыс. тенге;
на реконструкцию центральной котельной города Шалкар - 8000,0 тыс. тенге;
на реконструкцию тепловых сетей города Шалкар - 8895,0 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации к проекту "Стоительство линии электроснабжения канализационно-насосных станций города Шалкар Шалкарского района" - 3024,0 тыс. тенге;
на строительство объектов водоснабжения в селе Жылтыр Шалкарского района - 22618,0 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации к строительству здания акимата города Шалкар - 8650,0 тыс. тенге;
исключен - решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 02.11.2012 № 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 08.02.2012 № 11; от 25.04.2012 № 28; от 10.08.2012 № 32; от 02.11.2012 № 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в сумме 800,0 тыс. тенге.
11. В процессе исполнения бюджета района на 2012 год утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, согласно приложению 4.
12. Определить объемы финансирования бюджетных программ на 2012 год аппаратов акимов города Шалкар и сельских округов согласно приложению 5.

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - 16225,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және сатып алуға - 3378,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Бегімбет ауылындағы су шаруашылық ғимараттарын қайта жарақтауға (тұрғын үйлерге жеткізуге) 12030,0 мың теңге;
Шалқар қаласындағы орталық қазандықты қайта жарақтауға - 8000,0 мың теңге;
Шалқар қаласының жылу желілерін қайта жарақтауға - 8895,0 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін;
"Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы ахаба жүйесінің су айдау бекетіне электр желілерін салу" жобасына жобалық сметалық құжаттар дайындауға - 3024,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Жылтыр ауылында сумен жабдықтау объектілерін салуға - 22618,0 мың теңге;
Шалқар қаласы әкімдігінің ғимаратын салу үшін жобалық-сметалық құжаттарды дайындауға - 8650,0 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.11.02 № 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Нысаналы даму трансфертердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.02.08 № 11; 2012.04.25 № 28; 2012.08.10 № 32; 2012.11.02 № 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 800,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. Ауданның 2012 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
12. Шалқар қаласы және селолық округ әкімдері аппараттарының 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары бойынша қаржыландыру көлемі 5 қосымшаға сәйкес айқындалсын.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
Б. Адман                         С. Тулемисов
Приложение № 1 к решению № 312
от 23 декабря 2011 года очередной
тридцать четвертой сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28.11.2012 № 44 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың              Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                       хатшысы
Б. Адман                         С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
кезекті отыз төртінші сессиясының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 шешіміне
1 қосымша
Шалқар ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.11.28 № 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

163003,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
160910,4
022
Капитальные расходы государственного органа
2092,6
2
Финансовая деятельность
17683,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17683,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15200,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
173,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2090,0
018
Капитальные расходы государственного органа
220,0
5
Планирование и статистическая деятельность
20269,5
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
20269,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
20035,5
003
Капитальные расходы государственного органа
234,0
02
Оборона
3250,1
1
Военные нужды
1805,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1805,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1805,1
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1445,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1445,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
862,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
583,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
921,0
1
Правоохранительная деятельность
921,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
921,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
921,0
04
Образование
3593144,2
1
Дошкольное воспитание и обучение
525041,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
525041,1
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
522869,1
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

163003,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
160910,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2092,6
2
Қаржылық қызмет
17683,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17683,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15200,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
173,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2090,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
20269,5
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
20269,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттің атқарылуы, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20035,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
234,0
02
Қорғаныс
3250,1
1
Әскери мұқтаждықтар
1805,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1805,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1805,1
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1445,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1445,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
862,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ, мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
583,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
921,0
1
Құқық қорғау қызметі
921,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
921,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
921,0
04
Білім беру
3593144,2
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
525041,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
525041,1
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
522869,1
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету, дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

2172,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2966611,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2966611,1
004
Общеобразовательное обучение
2749278,1
005
Дополнительное образование для детей и юношества
182778,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1255,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
33300,0
9
Прочие услуги в области образования
101492,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
78000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23492,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9246,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
300,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10489,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3457,0
05
Здравоохранение
42,8
9
Прочие услуги в области здравоохранения
42,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
42,8
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
42,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357744,6
2
Социальная помощь
331692,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331692,6
002
Программа занятости
177009,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10525,0
005
Государственная адресная социальная помощь

2172,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2966611,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2966611,1
004
Жалпы білім беру
2749278,1
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
182778,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1255,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
33300,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
101492,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
78000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23492,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9246,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
300,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10489,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3457,0
05
Денсаулық сақтау
42,8
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
42,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
42,8
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
42,8
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
357744,6
2
Әлеуметтік көмек
331692,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331692,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
177009,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10525,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

1275,0
006
Оказание жилищной помощи
10047,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59069,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
275,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30492,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26196,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4307,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12497,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26052,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26052,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25025,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
727,0
021
Капитальные расходы государственного органа
300,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
337395,6
1
Жилищное хозяйство
195002,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6095,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4895,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
600,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
600,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
188807,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42305,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
136502,0
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
10000,0
2
Коммунальное хозяйство
81655,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37677,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

1275,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10047,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59069,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
275,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30492,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26196,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4307,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12497,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26052,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26052,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25025,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
727,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
337395,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
195002,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
100,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
100,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6095,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4895,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
600,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
600,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
188807,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
42305,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
136502,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
0,0
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
10000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
81655,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37677,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

6420,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4280,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2140,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
17645,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8572,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8572,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9073,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7971,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1102,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68063,0
1
Сельское хозяйство
20945,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17054,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14111,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
589,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
749,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1605,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
3891,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3891,0
6
Земельные отношения
11074,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11074,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11074,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36044,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36044,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36044,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14225,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14225,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14225,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

6420,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4280,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2140,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
17645,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8572,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8572,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9073,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7971,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
1102,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68063,0
1
Ауыл шаруашылығы
20945,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17054,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14111,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
589,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
749,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1605,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
3891,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3891,0
6
Жер қатынастары
11074,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11074,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11074,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
36044,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36044,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36044,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14225,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14225,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14225,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
1221,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1221,0
Приложение № 4 к решению № 312
от 23 декабря 2011 года
очередной тридцать четвертой сессии
районного маслихата
Перечень
бюджетных программ, не подлежащих секвестру в
процессе исполнения бюджета района на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
Приложение № 5
к решению № 312 от 23 декабря 2011 года
очередной тридцать четвертой сессии
районного маслихата
Объем финансирования бюджетных программ по аппаратам акимов
городских и сельских округов
Шалкарского района на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 02.11.2012 № 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
Услуги по обеспе
чению аппарата акима
района в городе, го
рода районного зна
чения, поселка, аула
(села) аульного (се
льского) округа
Капитальные расходы
государственных
органов
Организация в эк
стренных случаях дос
тавки тяжелобольных
людей до ближайшей
организации здраво
охранения, оказы
вающей врачебную
помощь

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1221,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1221,0
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті отыз төртінші сессиясының
№ 312 шешіміне 4 қосымша
Шалқар ауданының 2012 жылға арналған бюджетінің атқарылу
процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар
тізбесі
Функционал
дық
топ
Кіші
функция
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу
және оқыту
471
Ауданның білім, дене
шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу
мен оқытуды қамтамасыз ету
Аудандық мәслихаттың
кезекті отыз төртінші сессиясының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 312 шешіміне 5 қосымша
Шалқар ауданы бойынша қала, селолық округ әкімдері
аппараттарының 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
бойынша қаржыландыру көлемі
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012.11.02 № 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік
органның күрделі
шығыстары
Ерекше жағдайларда
сырқаты ауыр адам
дарды дәрігерлік
көмек көрсететін ең
жақын денсаулық
сақтау ұйымына
жеткізуді
ұйымдастыру