О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 16 февраля 2011 года за N 42-238. Зарегистрировано департаментом юстиции Алматинской области от 21 февраля 2011 года N 2067
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "172112346" заменить на цифру "172168375", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "152937541" заменить на цифру "152993570";
добавить строку:
"возврат целевых трансфертов – 58510 тысяч тенге";
"трансферты из республиканского бюджета" цифру "136792401" заменить на цифру "136789920".
2) "Затраты" цифру "159457791" заменить на цифру "163435877".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "2430692" заменить на цифру "1763721", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "20833" заменить на цифру "687804".
5) "дефицит" цифру "-1230692" заменить на цифру "-4485778".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "1230692" заменить на цифру "4485778".
в пункте 5:
цифру "4748666" заменить на цифру "4582359", в том числе на:
"реализацию программы "Балапан" цифру "2329339" заменить на цифру "2163032".
в пункте 7:
цифру "5476961" заменить на цифру "5474480", в том числе:
строку "межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан - 2481 тысяча тенге" исключить.
в пункте 16:
цифру "5671395" заменить на цифру "5567903";
цифру "1876435" заменить на цифру "1930712".
в пункте 17:
цифру "3507862" заменить на цифру "4649450".
в пункте 19:
цифру "1641743" заменить на цифру "2201643".
в пункте 20:
цифру "178205" заменить на цифру "608205".
в пункте 21:

Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 42-238 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 21 ақпанда 2067 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104–бабының 5–тармағына және 106–бабының 1–тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "172112346" саны "172168375" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "152937541" саны "152993570" санына ауыстырылсын;
"нысаналы трансферттерді қайтару - 58510 мың теңге" жол енгізілсін;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер" "136792401" саны "136789920" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "159457791" саны "163435877" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "2430692" саны "1763721" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несиелерді өтеу" "20833" саны "687804" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-1230692" саны "-4485778" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "1230692" саны "-4485778" санына ауыстырылсын.
5 тармақтағы:
"4748666" саны "4582359" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Балапан" бағдарламасын жүзеге асыруға" "2329339" саны "2163032" санына ауыстырылсын.
7 тармақтағы:
"5476961" саны "5474480" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"азаматтардың денсаулығын сақтау сұрақтары жөнінде сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл – 2481 мың теңге" деген жол алынып тасталсын.
16 тармақтағы:
"5671395" саны "5567903" санына ауыстырылсын;
"1876435" саны "1930712" санына ауыстырылсын.
17 тармақтағы:
"3507862" саны "4649450" санына ауыстырылсын.
19 тармақтағы:
"1641743" саны "2201643" санына ауыстырылсын.
20 тармақтағы:
"178205" саны "608205" санына ауыстырылсын.
21 тармақтағы:

цифру "215100" заменить на цифру "143500".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Зульярова
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
Согласовано:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
15 февраля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 16 февраля
2011 года N 42-238 "О внесении изменений
и дополнений в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"215100" саны "143500" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 9 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Зульярова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
15 ақпан 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 16 ақпандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 42-238 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер