О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 14 октября 2011 года N 51-283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 октября 2011 года N 2078
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34), в решение Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 апреля 2011 года N 46 и "Жетісу" от 9 апреля 2011 года N 45), в решение Алматинского областного маслихата от 1 апреля 2011 года N 44-243 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2070, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 23 апреля 2011 года N 52 и "Жетісу" от 23 апреля 2011 года N 51), в решение Алматинского областного маслихата от 21 апреля 2011 года N 46-247 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 мая 2011 года за N 2072, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 19 мая 2011 года N 61 и "Жетісу" от 19 мая 2011 года N 60), в решение Алматинского областного маслихата от 5 июля 2011 года N 48-262 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2011 года за N 2074, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 26 июля 2011 года N 86 и "Жетісу" от 26 июля 2011 года N 85) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы N 51-283 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 19 қазанда 2078 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238, (2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-241, (2011 жылғы 29 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2068 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 46 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 45 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-243, (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2070 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 51 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-247, (2011 жылғы 12 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2072 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы N 61 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 19 мамырдағы N 60 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 5 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-262, (2011 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2074 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 26 шілдедегі N 86 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 26 шілдедегі N 85 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "179392685" заменить на цифру "189301649", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "20685547" заменить на цифру "22214696";
"неналоговым поступлениям" цифру "35757" заменить на цифру "842854";
2) "Затраты" цифру "171130222" заменить на цифру "175026186";
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "-4288965" заменить на цифру "-4476157", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2086525" заменить на цифру "1885025";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "6375490" заменить на цифру "6361182";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "12654555" заменить на цифру "18354555";
5) "дефицит" цифру "-103127" заменить на цифру "397065";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "103127" заменить на цифру "-397065".
в пункте 5:
цифру "5143445" заменить на цифру "4999642";
цифру "2057062" заменить на цифру "1913259";
в пункте 11:
цифру "92285" заменить на цифру "108881";
в пункте 16:
цифру "6047587" заменить на цифру "6147137";
цифру "2023857" заменить на цифру "2306138";
в пункте 17:
цифру "5409600" заменить на цифру "4879956";
в пункте 18:
цифру "6066516" заменить на цифру "6633678";
в пункте 19:
цифру "2319176" заменить на цифру "2999229";
в пункте 20:
цифру "645125" заменить на цифру "613735";
в пункте 22:
цифру "664000" заменить на цифру "884500";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению
7. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Х. Баядилов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна

1) "Кірістер" "179392685" саны "189301649" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "20685547" саны "22214696" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "35757" саны "842854" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "171130222" саны "175026186" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "-4288965" саны "-4476157" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "2086525" саны "1885025" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "6375490" саны "6361182" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "12654555" саны "18354555" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-103127" саны "397065" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "103127" саны "-397065" санына ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"5143445" саны "4999642" санына ауыстырылсын;
"2057062" саны "1913259" санына ауыстырылсын;
11-тармақтағы:
"92285" саны "108881" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"6047587" саны "6147137" санына ауыстырылсын;
"2023857" саны "2306138" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:
"5409600" саны "4879956" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"6066516" саны "6633678" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"2319176" саны "2999229" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"645125" саны "613735" санына ауыстырылсын;
22-тармақтағы:
"664000" саны "884500" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 9 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімі 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Баядилов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының

265
Управление предпринимательства и
промышленности области
1200000
065
Формирование и увеличение уставного
капитала юридических лиц
1200000
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
ПОСТУПЛЕНИЯ ОТ ПРОДАЖИ ФИНАНСОВЫХ АКТИВОВ
ГОСУДАРСТВА
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
397065
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
-397065
7
Поступления займов
1572025
1
Внутренние государственные займы
1572025
2
Договоры займа
1572025
8
Движение остатков бюджетных средств
4336573
01
Остатки бюджетных средств
4336573
1
Свободные остатки бюджетных средств
4336573
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 14 октября
2011 года N 51-283 "О внесении изменений
в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Приложение 4
к решению маслихата
Алматинской области от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на развитие образования
(тыс.тенге)
N
Наименование
Всего
за счет трансфертов из республиканского бюджета
на
приобретение
кабинетов
биологии
на
приобретение
лингафонных и
мультимедийных
кабинетов
на реализацию
государствен-
ного заказа в
дошкольных
организациях
образования
1
Аксуский

265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасы
1200000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
1200000
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
А Т А У Ы
МЕМЛЕКЕТТІК ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІН САТУДАН
ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
0
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
397065
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
-397065
7
Қарыздар түсімі
1572025
1
Мемлекеттік ішкі қарыздар
1572025
2
Қарыз алу келісім-шарттары
1572025
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
4336573
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
4336573
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
4336573
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 14 қазандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 51-283 шешіміне
2-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
4-қосымша
Білім беруді дамыту үшін аудандық және қалалық бюджеттерге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
(мың теңге)
N
Аудан
(облыстық
мәні бар
қала) атауы
Барлығы
республикалық бюджеттен алынатын
трансферттер есебінен
биология
кабинеттерін
сатып алуға
мектептерге
лингафондық
және
мультимедиялық
кабинеттер
жасауға
мектепке
дейінгі білім
беру
ұйымдарда
мемлекеттік
тапсырысты
іске асыруға
1
Ақсу