О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 04 ноября 2011 года N 52-291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 ноября 2011 года N 2079
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2011 года N 1203 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34), в решение Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39 - 221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 апреля 2011 года N 46 и "Жетісу" от 9 апреля 2011 года N 45), в решение Алматинского областного маслихата от 1 апреля 2011 года N 44-243 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2070, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 23 апреля 2011 года N 52 и "Жетісу" от 23 апреля 2011 года N 51), в решение Алматинского областного маслихата от 21 апреля 2011 года N 46-247 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 мая 2011 года за N 2072, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 19 мая 2011 года N 61 и "Жетісу" от 19 мая 2011 года N 60), в решение Алматинского областного маслихата от 5 июля 2011 года N 48-262 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2011 года за N 2074, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 26 июля 2011 года N 86 и "Жетісу" от 26 июля 2011 года N 85), в решение Алматинского областного маслихата от 14 октября 2011 года N 51-283 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 октября 2011 года за N 2078, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 29 октября 2011 года N 122 и "Жетісу" от 29 октября 2011 года N 121) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 04 қарашадағы N 52-291 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 9 қарашада 2079 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 108–бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 қазандағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1350 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1203 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238, (2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-241, (2011 жылғы 29 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2068 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 46 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 45 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-243, (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2070 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 51 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-247, (2011 жылғы 12 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2072 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы N 61 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 19 мамырдағы N 60 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 5 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-262, (2011 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2074 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 26 шілдедегі N 86 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 26 шілдедегі N 85 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 14 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-283 (2011 жылғы 19 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2078 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 қазандағы N 122 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 29 қазандағы N 121 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "189301649" заменить на цифру "187745532", в том числе по:
"поступление трансфертов" цифру "158668381" заменить на цифру "164684968";
2) "Затраты" цифру "175026186" заменить на цифру "173394445";
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "-4476157" заменить на цифру "-4698019", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "6361182" заменить на цифру "6583044";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "18354555" заменить на цифру "18430155";
5) "дефицит" цифру "397065" заменить на цифру "618951";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "-397065" заменить на цифру "-618951";
в пункте 5:
цифру "4999642" заменить на цифру "5137876";
в пункте 8-3:
цифру "238000" заменить на цифру "63000";
в пункте 14:
цифру "1286006" заменить на цифру "1269421";
в пункте 18:
цифру "6633678" заменить на цифру "6722678".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 4-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       В. Маткава
Секретарь областного
маслихата                                  А.Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
04 ноября 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 4 ноября
2011 года N 52-291 "О внесении
изменений в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2011-2013 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) "Кірістер" "189301649" саны "187745532" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "158668381" саны "164684968" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "175026186" саны "173394445" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "-4476157" саны "-4698019" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несиелерді өтеу" "6361182" саны "6583044" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "18354555" саны "18430155" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "397065" саны "618951" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "-397065" саны "-618951" санына ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"4999642" саны "5137876" санына ауыстырылсын;
8-3 тармақтағы:
"238000" саны "63000" санына ауыстырылсын;
14-тармақтағы:
"1286006" саны "1269421" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"6633678" саны "6722678" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 4-2 қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Осы шешімі 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В. Маткава
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
04 қараша 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 4 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 52-291 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
АТАЛУЫ
I. Кірістер

Приложение 4-2
к решению маслихата
Алматинской области от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Распределение целевых трансфертов из республиканского бюджета
бюджетам районов и городов на развитие
инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы
занятости 2020
N пп
Наименование
района (города
областного
значения)
ВСЕГО
из республиканского бюджета
В рамках
повышения
мобильности
трудовых
ресурсов
В рамках
содействия
развитию
предпринима-
тельства
на селе
Всего
63000
63000
0
1
Илийский
12000
12000
2
Панфиловский
51000
51000
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 4 ноября
2011 года N 52-291 "О внесении изменений
в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Приложение 7
к решению маслихата
Алматинской области от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной
сферы сельских населенных пунктов за счет средств
республиканского бюджета
N пп
Наименование
района (города
областного
значения)
Сумма-
всего
(тыс.
тенге)
в том числе по сфере
образова
ние
здраво
охране
ние
соцо-
беспе-
чение
культура
спорт
Всего

4-2 қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік
коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық
бюджеттен нысаналы даму трансферттері
N
Аудан (облыстық
мәні бар қала)
Барлығы
республикалық бюджеттен
Жұмыспен қамту
2020
бағдарламасы
шеңберінде
ауылдағы
кәсіпкерліктің
дамуына ықпал
ету
Еңбек ресурстарының
жұмылдырылғыштығын
жақсарту шеңберінде
5
Іле
12000
12000
8
Панфилов
51000
51000
Барлығы
63000
0
63000
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 4 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 52-291 шешіміне
4-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
7-қосымша
Ауылдарда жұмыс жасайтын мамандарды әлеуметтік қолдауға
аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы
трансферттердің сомасын бөлу
(мың теңге)
N
Аудан (облыстық
мәні бар қала)
атауы
Барлығы
оның ішінде сала бойынша
білім
беру
денсау
-лық
сақтау
әлеумет
-тік
қамсыз-
дандыру
мәдениет
спорт
Барлығы