О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 25 марта 2011 года N 245. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2-1-140. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года N 236 "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "12452763" заменить на цифру "12733616";
"поступлениям трансфертов" цифру "11388879" заменить на цифру "11669732";
"целевые текущие трансферты" цифру "883547" заменить на цифру "1164400".
2) "затраты" цифру "12613635" заменить на цифру "12933767".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-468416" заменить на цифру "-507695".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "468416" заменить на цифру "507695".
в пункте 2 по строкам:
"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "8994" заменить на цифру "9938";
дополнить строками следующего содержания:
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 46576 тысяч тенге";

2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 245 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 08 сәуірде N 2-1-140 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанда Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпандағы N 236 "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі тіркелген, (2011 жылғы 28 ақпанда Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "12452763" саны "12733616" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "11388879" саны "11669732" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "883547" саны "1164400" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" деген жол бойынша "12613635" саны "12933767" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-468416" саны "-507695" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" деген жол бойынша "468416" саны "507695" санына ауыстырылсын.
2-тармақта:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" деген жол бойынша "8994" саны "9938" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдар толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту 46576 мың теңге";

"оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 - 4147 тысяч тенге";
"обеспечение деятельности центров занятости 229186 тысяч тенге".
в пункте 5 по строкам:
"учреждений образования" цифру "3564442" заменить на цифру "3650297";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "558900" заменить на цифру "792233";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "56213" заменить на цифру "57157".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
33 сессии                                  Ж. Нурлыбаева
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник городского отдела
экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства                      Маженов Кайрат Рысханович
25 марта 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений и дополнений
в решение от 15.12.2010 года N 212
"О бюджете города Талдыкорган на
2011-2013 годы" от 25 марта
2011 года N 245
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2011-2013 годы" от 15
декабря 2010 года N 212
Бюджет г.Талдыкорган на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету 4147 мың теңге";
"жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету 229186 мың теңге".
5-тармақта:
"бiлiм беру мекемелері" деген жол бойынша "3564442" саны "3650297" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "558900" саны "792233" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "56213" саны "57157" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 33
сессияның төрайымы                         Ж. Нұрлыбаева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
25 наурыз 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
25 наурыздағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
N 245 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2011 жылғы бюджеті
Санаты
Сомасы
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

2600
3
Информационное пространство
128867
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
128867
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
18940
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4695
007
Функционирование районных (городских) библиотек
101074
008
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
4158
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14669
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
14669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан,развития языков и культуры
12984
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1685
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57157
1
Сельское хозяйство
9723
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8819
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7677
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
440
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
491
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
211
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
904
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
904
6
Земельные отношения
37496
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37496
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12705
004
Организация работ по зонированию земель
8535
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
12456
007
Капитальные расходы государственных органов
3800
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9938
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9938
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий

2600
3
Ақпараттық кеңiстiк
128867
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
128867
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18940
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4695
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
101074
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4158
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
14669
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14669
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12984
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1685
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57157
1
Ауыл шаруашылығы
9723
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8819
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7677
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
440
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
491
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
211
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
904
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
904
6
Жер қатынастары
37496
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37496
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12705
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8535
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
12456
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3800
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
9938
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9938
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу