О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 13 апреля 2011 года N 251. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 21 апреля 2011 года N 2-1-141. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 236, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 245, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-1-140, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 14 апреля 2011 года N 17) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
"1) Доходы" цифру "12733616" заменить на цифру "12914335";
"налоговым поступлениям" цифру "886047" заменить на цифру"1012522";
"неналоговым поступлениям" цифру "95000" заменить на цифру "95280";

2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 251 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 сәуірде N 2-1-141 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпанындағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 236, (2011 жылғы 28 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 245, (2011 жылғы 8 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде 2-1-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"1) Кірістер" деген жол бойынша "12733616" саны "12914335" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "886047" саны "1012522" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" деген жол бойынша "95000" саны "95280" санына ауыстырылсын;

"поступления от продажи основного капитала" цифру "82837" заменить на цифру "100082";
"поступлениям трансфертов" цифру "11669732" заменить на цифру "11706451";
"целевые текущие трансферты" цифру "1164400" заменить на цифру "1179811";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3887317" заменить на цифру "3908625".
2) "затраты" цифру "12933767" заменить на цифру "13108486".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-507695" заменить на цифру "-501695".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "507695" заменить на цифру "501695";
"поступление займов" цифру "388106" заменить на цифру "382106".
в пункте 2 по строкам:
"строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "720059" заменить на цифру "722251";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "1391386" заменить на цифру "1410502";
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" цифру "69400" заменить на цифру "63491";
дополнить строкой следующего содержания:
"капитальный ремонт административного здания отдела занятости и социальных программ 21320 тысяч тенге".
в пункте 5 по строкам:
по строке "Государственные услуги общего характера" цифру "283379" заменить на цифру "206982";
по строке "оборона" цифру "954376" заменить на цифру "955876";
по строке "общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности" цифру "73841" заменить на цифру "69681";
по строке "учреждений образования" цифру "3650297" заменить на цифру "3703727", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "2557946" заменить на цифру "2563618";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "792233" заменить на цифру "818848";
по строке "жилищно–коммунального хозяйства" цифру "5345487" заменить на цифру "5481713";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "196267" заменить на цифру "208294";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "57157" заменить на цифру "57263";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "1386195" заменить на цифру "1365917";
по строке "прочие" цифру "88098" заменить на цифру "133748".
2.Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "82837" саны "100082" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "11669732" саны "11706451" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "1164400" саны "1179811" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "3887317" саны "3908625" санына ауыстырылсын.
"2) шығындар" деген жол бойынша "12933767" саны "13108486" санына ауыстырылсын.
"5) бюджеттің тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша ""-507695" саны "-501695" санына ауыстырылсын.
"6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" деген жол бойынша "507695" саны "501695" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жол бойынша "388106" саны "382106" санына ауыстырылсын.
2-тармақта:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" деген жол бойынша "720059" саны "722251" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" деген жол бойынша "1391386" саны "1410502" санына ауыстырылсын;
"аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" деген жол бойынша "69400" саны "63491" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдар толықтырылсын:
"жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу 21320 мың теңге".
5-тармақта:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген жол бойынша "283379" саны "206982" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "954376" саны "955876" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген жол бойынша "73841" саны "69681" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру" деген жол бойынша "3650297" саны "3703727" санына ауыстырылсын, оның ішінде "жалпы білім беру" деген жол бойынша "2557946" саны "2563618" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "792233" саны "818848" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "5345487" саны "5481713" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жол бойынша "196267" саны "208294" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "57157" саны "57263" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" деген жол бойынша "1386195" саны "1365917" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "88098" саны "133748" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.