О внесении изменений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 14 ноября 2011 года N 300. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-1-149. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 236, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 245, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-1-140, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 14 апреля 2011 года N 17), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 13 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 251, зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-1-141, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 апреля 2011 года N 19), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 272, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном реестре нормативных правовых актов 25 июля 2011 года за N 2-1-144, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 июля 2011 года N 32), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 20 октября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 294, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-1-148, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 4 ноября 2011 года N 46) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 300 шешімі. Алматы облысының әділет департаменті Талдықорған қаласының әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 2-1-149. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына3-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпанындағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 236 (2011 жылғы 28 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 245 (2011 жылғы 8 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 251 (2011 жылғы 21 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 19 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 (2011 жылғы 25 шілдедегі Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-144 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 шілдедегі N 32 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 294 (2011 жылғы 25 қазандағы Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-1-148 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы N 46 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "14489915" заменить на цифру "14497935";
"поступлениям трансфертов" цифру "13231231" заменить на цифру "13239251";
"целевые текущие трансферты" цифру "2267720" заменить на цифру "2292689";
"целевые трансферты на развитие" цифру "4345496" заменить на цифру "4328547".
2) затраты" цифру "14737066" заменить на цифру "14745086";
строку "бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 6804 тысяч тенге" изложить в следующей редакции: "бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 6804 тысяч тенге".
пункте 2 по строкам:
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "771204" заменить на цифру "754255";
"оснащение кабинетов химии, физики, биологии" цифру "20485" заменить на цифру "20350";
"создание лингафонных и мультимедийных кабинетов" цифру "16623" заменить на цифру "16209";
"реализация программы "Балапан" цифру "160745" заменить на цифру "199706";
"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "9938" заменить на цифру "9010";
"ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" цифру "34927" заменить на цифру "35032";
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования" цифру "46576" заменить на цифру "53956";
"содержание школ" цифру "1107524" заменить на цифру "1087524";
строку "реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета 1668 тысяч тенге" изложить в следующей редакции: "реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов 1668 тысяч тенге".
в пункте 5 по строкам:
"учреждений образования" цифру "4000582" заменить на цифру "4045679", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "2630891" заменить на цифру "2681698";
"жилищно–коммунального хозяйства" цифру "6378798" заменить на цифру "6338849";
"культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "298395" заменить на цифру "307502";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "69684" заменить на цифру "68756";
"транспорт и коммуникации" цифру "1490184" заменить на цифру "1484077";
"прочие" цифру "146671" заменить на цифру "147471".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

1) "Кірістер" "14489915" саны "14497935" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "13231231" саны "13239251" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2267720" саны "2292689" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "4345496" саны "4328547" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "14737066" саны "14745086" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 6804 мың теңге" жолы келесі редакцияда баяндалсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер 6804 мың теңге".
2-тармақтағы жолдар бойынша:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" "771204" саны "754255" санына ауыстырылсын;
"химия, физика, биология кабинеттерін жабдықтау" "20485" саны "20350" санына ауыстырылсын;
"лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін ашу" "16623" саны "16209" санына ауыстырылсын;
"Балапан" бағдарламасын іске асыру" "160745" саны "199706" санына ауыстырылсын;
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" "9938" саны "9010" санына ауыстырылсын;
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" "34927" саны "35032" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту" "46576" саны "53956" санына ауыстырылсын;
"мектептерді ұстау" "1107524" саны "1087524" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру 1668 мың теңге" жолы келесі редакцияда баяндалсын:
"мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру 1668 мың теңге".
5-тармақтағы жолдар бойынша:
"бiлiм беру" "4000582" саны "4045679" санына ауыстырылсын, оның ішінде "жалпы білім беру" "2630891" саны "2681698" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "6378798" саны "6338849" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" "298395" саны "307502" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "69684" саны "68756" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" "1490184" саны "1484077" санына ауыстырылсын;
"басқалар" "146671" саны "147471" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.