О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы"
Решение Капчагайского городского маслихата от 18 марта 2011 года N 256-53. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай 31 марта 2011 года за N 2-2-118. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона РК «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года № 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" № 1-2 (120) от 7 января 2011 года, № 3 (121) от 14 января 2011 года, № 4 (122) от 21 января 2011 года, с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 21 февраля 2011 года N 254-52 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года № 2-2-116, опубликовано в газете «Нұрлы өлке» в № 10 (128) от 4 марта, № 11 (129) от 11 марта, № 12-13 (131) от 18 марта 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1
по строке
«1) доходы» цифру «4315831» заменить на цифру «4442936»;
по строке
«поступлениям официальных трансфертов» цифру «3354866» заменить на цифру «3481971»;
«2) расходы» цифру «4344662» заменить на цифру «4474425»;
по строке
«4) бюджетный дефицит» цифру «(-48656)» заменить на цифру «(-51314)»;
по строке
«5) финансирование бюджетного дефицита» цифру «48656» заменить на цифру «51314»;
по строке
«6) используемые остатки бюджетных средств» и цифру «144731» заменить на цифру «147389»;
в пункте 4
по строке
«образование» цифру «1749705» заменить на цифру «1767167»;
по строке
«социальная помощь и социальное обеспечение» цифру «136782» заменить на цифру «137926»;
по строке

"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 256-53 шешімі. Алматы облысы Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда N 2-2-118 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы 1-2 (120)-нөмірінде, 14 қаңтардағы 3 (121)-нөмірінде, 21 қаңтардағы 4 (122)-нөмірінде жарияланған); «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 ақпанындағы № 254-52 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 4 наурыздағы 10 (128), 11 наурыздағы № 11 (129), 18 наурыздағы № 12-13 (131)-нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта
«1) кірістер» деген жолдағы «4315831» саны «4442936» санына ауыстырылсын;
«трансферттердің түсімдері» деген жолдағы «3354866» саны «3481971» санына ауыстырылсын;
«2) шығыстар» деген жолдағы «4344662» саны «4474425» санына ауыстырылсын;
«4) бюджет тапшылығы» деген жолдағы «-48656» саны «-51314» санына ауыстырылсын;
«5) бюджет тапшылығын қаржыландыру» деген жолдағы «48656» саны «51314» санына ауыстырылсын;
«6) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары» деген жолдағы «144731» саны «147389» санына ауыстырылсын;
4-тармақта
«білім беруге» деген жолдағы «1749705» саны «1767167» санына ауыстырылсын;
«әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға» деген жолдағы «136782» саны «137926» санына ауыстырылсын;

«жилищно-коммунальное хозяйство» цифру «2037272» заменить на цифру «2146814»;
«сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территорий, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифру «49910» заменить на цифру «51525»;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата               Андрей Борисович Хивинцев
Секретарь городского маслихата     Кайрат Нураханович Ахметтаев
Приложение 1
утвержденный решением
городского маслихата
от 18 марта 2011 года № 256-53
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
"О городском бюджете города Капшагай

«тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына» деген жолдағы «2037272» саны «2146814» санына ауыстырылсын;
«ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына» деген жолдағы «49910» саны «51525» санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                     А.Б.Хивинцев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Қ.Н.Ахметтаев