О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капчагай на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Капчагай Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 301-60. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-2-123. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 января 2011 года N 1-2 (120), от 14 января N 3 (121), от 21 января N 4 (122), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 254-52 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-2-116, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 4 марта 2011 года N 10 (128), от 11 марта N 11 (129), от 18 марта N 12-13 (131), от 31 марта N 14 (132), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 256-53 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-2-118, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 апреля 2011 года N 15 (133), от 14 апреля N 16 (134), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 апреля 2011 года N 258-54 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-2-120, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 28 мая 2011 года N 18 (136), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 июля 2011 года N 264-55 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-2-121, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 11 августа 2011 года N 33 (151), от 18 августа N 34 (152), от 25 августа N 35 (153), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 21 октября 2011 года N 296-59 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-2-122, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 3 ноября 2011 года N 45 (163) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 301-60 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылдың 17 қарашада N 2-2-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 242-48 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Нұрлы өлке" газетінің 1-2 (120), 14 қаңтардағы 3 (121), 21 қаңтардағы 4 (122) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 254-52 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 10 (128), 11 наурыздағы 11 (129), 18 наурыздағы 12-13 (131) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 256-53 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда 2-2-118 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Нұрлы өлке" газетінің 15 (133), 14 сәуірдегі 16 (134) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 258-54 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде 2-2-120 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 28 мамырдағы "Нұрлы өлке" газетінің 18 (136) нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 15 шілдедегі N 264-55 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 шілдеде 2-2-121 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 11 тамыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 33 (151), 18 тамыздағы 34 (152), 25 тамыздағы 35 (153) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы N 296-59 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазандағы 2-2-122 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашадағы "Нұрлы өлке" газетінің 45 (163) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4457574" заменить на цифру "4393287";
"поступлениям трансфертов" цифру "3379292" заменить на цифру "3315005".
2) "расходы" цифру "4489063" заменить на цифру "4424776".
в пункте 4 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "198399" заменить на цифру "129418";
"общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "6116" заменить на цифру "5582";
"образование" цифру "1619594" заменить на цифру "1626554";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "126279" заменить на цифру "124747";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2208746" заменить на цифру "2208546";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "56646" заменить на цифру "56565";
"трансферты" цифру "4865" заменить на цифру "4946".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского маслихата               Кайрат Нураханович Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Капшагай"                             Айгул Толековна Сатыбалдиева
11 ноября 2011 года
Приложение 1,
утвержденный решением городского
маслихата от 11 ноября 2011 года
N 301-60 "О внесении изменений
в решение Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48 "О городском бюджете
города Капшагай на 2011-2013 годы"
Приложение 1,
утвержденный решением городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48 "О городском бюджете
города Капшагай на 2011-2013 годы"
Городской бюджет города Капшагай на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

1) "кірістер" "4457574" саны "4393287" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3379292" саны "3315005" санына ауыстырылсын.
2) "шығыстар" "4489063" саны "4424776" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "198399" саны "129418" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне" "6116" саны "5582" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "1619594" саны "1626554" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "126279" саны "124747" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына" "2208746" саны "2208546" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "56646" саны "56565" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "4865" саны "4946" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Қайрат Нұраханұлы Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
11 қараша 2011 жыл
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы
"Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 11 қарашадағы
N 301-60 шешіміне
1-қосымша
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы"
Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2011 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I.КІРІСТЕР