О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капчагай на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Капчагай Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 306-62. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-2-128. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 января 2011 года N 1-2 (120), от 14 января N 3 (121), от 21 января N 4 (122), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 254-52 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-2-116, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 4 марта 2011 года N 10 (128), от 11 марта N 11 (129), от 18 марта N 12-13 (131), от 31 марта N 14 (132), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 256-53 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-2-118, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 апреля 2011 года N 15 (133), от 14 апреля N 16 (134), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 апреля 2011 года N 258-54 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-2-120, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 28 мая 2011 года N 18 (136), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 июля 2011 года N 264-55 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-2-121, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 11 августа 2011 года N 33 (151), от 18 августа N 34 (152), от 25 августа N 35 (153), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 21 октября 2011 года N 296-59 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-2-122, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 3 ноября 2011 года N 45 (163), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 11 ноября 2011 года N 301-60 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 17 ноября 2011 года за N 2-2-123, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 25 ноября 2011 года N 50 (168) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 306-62 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-2-128 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 242-48 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Нұрлы өлке" газетінің 1-2 (120), 14 қаңтардағы 3 (121), 21 қаңтардағы 4 (122) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 254-52 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 10 (128), 11 наурыздағы 11 (129), 18 наурыздағы 12-13 (131) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 256-53 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда 2-2-118 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Нұрлы өлке" газетінің 15 (133), 14 сәуірдегі 16 (134) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 258-54 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде 2-2-120 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 28 мамырдағы "Нұрлы өлке" газетінің 18 (136) нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 15 шілдедегі N 264-55 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 шілдеде 2-2-121 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 11 тамыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 33 (151), 18 тамыздағы 34 (152), 25 тамыздағы 35 (153) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы N 296-59 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазандағы 2-2-122 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашадағы "Нұрлы өлке" газетінің 45 (163) нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 11 қарашадағы N 301-60 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашадағы 2-2-123 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 25 қарашадағы "Нұрлы өлке" газетінің 50 (168) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4393287" заменить на цифру "4387487";
"налоговым поступлениям" цифру "909629" заменить на цифру "910086";
"неналоговым поступлениям" цифру "8353" заменить на цифру "7896";
"поступлениям официальных трансфертов" цифру "3315005" заменить на цифру "3309205";
2) "расходы" цифру "4424776" заменить на цифру "4418976";
в пункте 4 по строке:
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2208546" заменить на цифру "2202746".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского
маслихата                                  Кайрат Нураханович Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
города Капшагай"                           Айгул Толековна Сатыбалдиева
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2011 года N 306-62
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48 "О городском бюджете
города Капшагай на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2010 года N 242-48
"О городском бюджете города
Капшагай на 2011-2013 годы"
Городской бюджет города Капшагай на 2011 год
Категория
Сумма,
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

1) "кірістер" "4393287" саны "4387487" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "909629" саны "910086" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "8353" саны "7896" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3315005" саны "3309205" санына ауыстырылсын;
2) "шығыстар" "4424776" саны "4418976" санына ауыстырылсын;
4-тармақтағы жол бойынша:
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына" "2208546" саны "2202746" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қайрат Нұраханұлы Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
бастығы                                    Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
20 желтоқсан 2011 жыл
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы
"Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 306-62 шешіміне
1-қосымша
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы"
Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2011 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР