О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 23 декабря 2011 года N 307-63. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-2-130
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7660326 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 862147 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5600 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 271580 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6520999 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 1357473 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 3641061 тысяч тенге;
субвенции - 1522465 тысяч тенге.
2) затраты – 7704623 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 153001 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 154335 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1334 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 73100 тысяч тенге.
5) бюджетный дефицит – -270398 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита бюджета – 270398 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 157335 тысяч тенге;
погашение займов – 26334 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139397 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Капшагай Алматинской области от 17.02.2012 N 2-8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 3-22 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 4-33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 6-39 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 8-47 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 9-48 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 4996 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2012 год согласно приложению 5.

Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылдың 27 желтоқсанда N 2-2-130 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7660326 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 862147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 271580 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6520999 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 1357473 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 3641061 мың теңге;
субвенция – 1522465 мың теңге.
2) шығындар – 7704623 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153001 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 154335 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1334 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 73100 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы – -270398 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 270398 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 157335 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26334 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139397 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012.02.17 N 2-8 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 3-22 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 4-33 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 6-39 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 8-47 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 9-48 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 4996 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізімі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.