О внесении изменении в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 47-286. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-4-133. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17.02.2012 № 2-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года N 2-4-124, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" N 2-3 (9542), Аксуского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-266 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года N 2-4-128, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 5 марта 2011 года N 10 (9549), Аксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-269 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-4-130, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 9 апреля 2011 года N 15 (9553), Аксуского районного маслихата от 12 апреля 2011 года N 45-274 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года N 2-4-131, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 14 мая 2011 года N 21-22 (9554) следующие изменения:

Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 47-286 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-4-133 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.02.2012 N 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-4-124 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2-3 (9542) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-266 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-4-128 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 10 (9549) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-269 (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-4-130 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (9553) жарияланған) Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 45-274 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 22 сәуірде 2-4-131 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 14 мамырдағы N 21-22 (9554) жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:

в пункте 1 по строкам "доходы" цифру "3693115" заменить на цифру "3840555":
"налоговые поступления" цифру "56715" заменить на цифру "76991";
"неналоговые поступления" цифру "10025" заменить на цифру "3680";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "200" заменить на цифру "870";
"поступления трансфертов" цифру "3625344" заменить на цифру "3758183".
пункте 2 по строкам "затраты" цифру "3766653" заменить на цифру "3914092".
в пункте 3 по строкам "чистое бюджетное кредитование" цифру "22031" заменить на цифру "22030";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "831" заменить на цифру "832".
в пункте 5 по строкам "дефицит" ("профицит") бюджета" цифру "- 73538" заменить на цифру "-73537".
в пункте 6 по строкам "финансирование дефицита бюджета" (использование профицита) цифру "73538" заменить на цифру "73537.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский районный
отдел экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства"                       Жандосова Гульнара Жандосовна
15 июля 2011 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253 "О районном
бюджете Аксуского района
на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 15 июля
2011 года N 47-286 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Аксуского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 40-253
"О районном бюджете Аксуского
района на 2011-2013 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2011 год
Категория
сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1-тармақтағы "кірістер" деген жол бойынша "3693115" саны "3840555" санына ауыстырылсын:
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "56715" саны "76991" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "10025" саны "3680" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "200" саны "870" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "3625344" саны "3758183" санына ауыстырылсын.
2-тармақтағы "шығындар" деген жол бойынша "3766653" саны "3914092" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы "таза бюджеттік несие беру" деген жол бойынша "22031" саны "22030" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" деген жол бойынша "831" саны "832" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы "бюджет тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-73538" саны "-73537" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жол бойынша "73538" саны "73537" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Жандосова Гүлнара Жандосқызы
15 шілде 2011 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 40-253 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 40-253
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 47-286 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I..Кірістер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
004
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
01
Ауыл шаруашылығы
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
004
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер