О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 52-309. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-4-138. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 17.02.2012 № 2-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-4-124, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 8 января 2011 года N 2-3 (9542), Аксуского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-266 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-4-128, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 5 марта 2011 года N 10 (9549), Аксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-269 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-4-130, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 9 апреля 2011 года N 15 (9553), Аксуского районного маслихата от 12 апреля 2011 года N 45-274 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года за N 2-4-131, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 14 мая 2011 года N 21-22 (9554), Аксуского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 47-286 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-4-133, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 августа 2011 года N 34 (9565), Аксуского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 50-301 "О внесении изменении и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 40-253 "О районном бюджете Аксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-4-137, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 5 ноября 2011 года N 46 (9577) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
"Доходы" цифру "3622331" заменить на цифру "3625273":

Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 52-309 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашада N 2-4-138 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.02.2012 N 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-4-124 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2-3 (9542) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-266 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-4-128 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 10 (9549) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 40-253 нөмірлі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-269 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-4-130 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (9553) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 45-274 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 22 сәуірде 2-4-131 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 14 мамырдағы N 21-22 (9554) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 47-286 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 шілдеде 2-4-133 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 12 тамыздағы N 34 (9565) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 40-253 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-301 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 25 қазандағы 2-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2011 жылғы 5 қарашадағы N 46 (9577) жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3622331" саны "3625273" санына ауыстырылсын;

"поступления трансфертов" цифру "3540558" заменить на цифру "3543499".
2) "Затраты" цифру "3687395" заменить на цифру "3690336".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "13557" заменить на цифру "13556":
"погашение бюджетных кредитов" цифру "232" заменить на цифру "233".
5) "Дефицит" ("профицит") бюджета" цифру "-65064" заменить на цифру "-65063".
6) "Финансирование дефицита бюджета" (использование профицита) цифру "65064" заменить на цифру "65063".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"                       Жандосова Гульнара Жандосовна
11 ноября 2011 года
Приложение N 1 к решению
Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253
"О районном бюджете
Аксуского района на
2011-2013 годы"
Приложение N 1 к решению
Аксуского районного
маслихата от 11 ноября
2011 года N 52-309
"О внесении изменений и
дополнений в решение
Аксуского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 40-253
"О районном бюджете
Аксуского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2011 год
Категория
Сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"трансферттер түсімдері" "3540558" саны "3543499" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3687395" саны "3690336" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік несие беру" "13557" саны "13556" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "232" саны "233" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-65064" саны "-65063" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "65064" саны "65063" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
11 қараша 2011 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" 40-253 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
"Ақсу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" 40-253 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" 50-301 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер