Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 05 декабря 2011 года N 906. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-4-140. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 22 июня 2016 года № 297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 22.06.2016 № 297.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и в целях обеспечения равноправия кандидатов, совместно с Аксуской районной избирательной комиссией, акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложения.
2. Акимам поселковых и сельских округов с Аксуской районной избирательной комиссией оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
3. Постановление акимата Аксуского района от 16 июля 2007 года N 220 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и освещения для кандидатов в депутаты маслихата Аксуского района" (зарегистрировано в Управлении юстиции Аксуского района 23 июля 2007 года N 2-4-53 в государственном Реестре нормативных правовых актов, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" N 31(9362) от 28 июля 2007 года) считать как утратившим силу.

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы № 906 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 желтоқсанда № 2-4-140 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 22.06.2016 № 297 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа алып, кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету мақсатында, Ақсу аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Поселкелік және ауылдық округ әкімдері Ақсу аудандық сайлау комиссиясымен бірігіп белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен қамтамасыз етсін.
3. Аудан әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі "Ақсу ауданы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және жарақтандыру туралы" N 220 (Ақсу аудандық әділет басқармасында 2007 жылғы 23 шілдеде N 2-4-53 нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде енгізілген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінің 2007 жылы 28 шілдеде N 31(9362) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.