О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 54-319. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-4-142. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года № 11-90
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22.01.2013 № 11-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы 421714 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 75900 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3126 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5580 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4205167 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 752855 тысяч тенге,
целевые трансферты на развитие 861510 тысяч тенге;
субвенции 2457896 тысяч тенге.
2) Затраты 4314445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36595 тысяч тенге, в том чсиле:
бюджетные кредиты 38832 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов 2237 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит бюджета /профицит/ (-)61320 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета  61320 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов 38832 тысяч тенге,
погашение займов 2237 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств 24725.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аксуского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-8 (вводится в действие с 01.01.2012); 13.04.2012 N 4-30 (вводится в действие с 01.01.2012); 08.06.2012 N 5-46 (вводится в действие с 01.01.2012); 06.09.2012 N 7-61 (вводится в действие с 01.01.2012); 05.11.2012 N 8-66 (вводится в действие с 01.01.2012); 05.12.2012 N 9-70 (вводится в действие с 01.01.2012).

Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 54-319 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 желтоқсанда N 2-4-142 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 11-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 4291714 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3126 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5580 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4205167 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 752855 мың теңге;
дамытуға арналған нысаналы трансферттер 861510 мың теңге;
субвенциялар 2457869 мың теңге.
2) Шығындар 4314445 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру 36595 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38832 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу 2237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы /профицит/ (-) 61320 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 61320 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 38832 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2237 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 24725 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-8 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 4-30 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 5-46 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 7-61 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 8-66 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 9-70 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа определяемый постановлением акимата района на 2012 год в сумме 1294 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Д. Мухаметшарулы
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"                       Жандосова Гульнара Жандосовна
20 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 54-319 "О районном
бюджете Аксуского района

2. Аудан әкімдігінің қаулысымен анықталатын жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 1294 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Мұхаметшарұлы
Мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Жандосова Гүлнара Жандосқызы
20 желтоқсан 2011 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы

029
Развитие системы водоснабжения
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и
благоустройство населенных пунктов в рамках
реализации cтратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо
охраняемые природные территории, охрана окружающей
среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
453
Отдел экономики b бюджетного планирования района
(города областного значения)
004
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной
поддержки специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных пунктов за
счет целевого трансферта из республиканского
бюджета
Приложение N 5
к решению Аксуского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 54-319 "О районном
бюджете Аксуского района
на 2012-2014 годы"
Перечень местных бюджетных программ не подлежащих
секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подпрограмма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное,основное среднее и общее среднее
образование
471
Отдел образования,физической культуры и спорта
района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
01
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
үшін бюджеттік кредиттер
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі
шараларды іске асыру
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
54-319 шешімінің
5-қосымшасы
2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама
Функционалдық топ
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене
шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру