Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 04 марта 2011 года N 3-50. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 29 марта 2011 года N 2-5-144. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28 октября 2013 года N 10-352
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28.10.2013 года N 10-352.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах в Президенты Республики Казахстан в населенных пунктах района согласно приложению.
2. Акимам территориальных округов оснастить места стендами и щитами.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Менлибаевой Салтанат Даулетхановне.
Аким района                                Карасаев Б
Приложение
к Постановлению районного
акимата "Об определении мест
для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов на
внеочередных выборах в Президенты
Республики Казахстан" от 04 марта
2011 года за N 3-50
Перечень мест, определенных для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах в
Президенты Республики Казахстан
1. По Ушаралскому городскому округу:
1.1 по улице Конаева - район рынка "Алаколь";
1.2 угол улиц Дулепова и Богенбая - район больницы;
1.3 угол улиц Конаева и К.Садыка - район Товарищества с ограниченной ответственностью "Рынок" и расположения филиалов банков;
1.4 пересечение улиц Аблайхана и Богенбая - район стоянки такси;
1.5 пересечение улиц Конаева и Кабанбая - район магазина "Запчасти".
2. По Бескольскому сельскому округу:
2.1 по улице Достык, станция Бесколь - площадь перед железнодорожным вокзалом;
2.2 по улице Б.Момышулы, 88, село Булакты - площадь перед зданием аппарата акима округа;
2.3 по улице А.Бейсеуова, 3, поселок Сахзавод - район перекрестка у территории Сахарного завода ТОО "Алаколь Шекер";
2.4 по улице Амангельды, 28, поселок Заготзерно - у здания ТОО "Нусипов и К".
3. По Кабанбайскому сельскому округу:
3.1 аул Жамбыл, по улице Б.Момышулы, 28 - здание фельдшерского акушерского пункта;
3.2 по улице Ауезова, 3 - здание автовокзала;
3.3 по улице Абылайхана, 237 - зданием аппарата акима округа;
3.4 по улице Аблайхана, 247 - АЗС.
4. По Достыкскому поселковому округу:
4.1 по улице Ш.Калдаякова, 3 - площадь перед железнодорожным вокзалом;
4.2 по улице Абая, 53 - район участковой больницы;
4.3 по улице Рыскулова, 12 - район средней школы;
4.4 по улице Ш.Калдаякова, 2 - район филиала КТЖ "Станция Достык".
5. По Актубекскому сельскому округу:
5.1 пересечение улиц - Байтукбаева и Алекеева;
5.2 центральные улицы - Тастанбек и Алекеева;
5.3 пересечение улиц - Жамбыла и Алекеева;
5.4 по улице Алекеева - здание врачебной амбулатории.
6. По Инталинскому сельскому округу:
6.1 по улице Женис, 7 - здание дома культуры.
7. По Жанаминскому сельскому округу:
7.1 по улице Акбаева, 7 село Жанама - здание средней школы;
7.2 по улице Арыкбаева, 25 село Карабулак - здание средней школы;
7.3 по улице Арыкбаева, 12 село Карабулак - здание сельской почты.
8. По Енбекшинскому сельскому округу:
8.1 по улице Ауезова, 29 - территория площади перед зданием аппарата акима округа.
9. По Жагатальскому сельскому округу:
9.1 по улице Сембая, - здание бывшего детского сада;
10. По Архарлинскому сельскому округу:
10.1 пересечение улиц - Рахимова и Махамбет;
10.2 по улице Рахимова, 7 - здание сельского клуба;
10.3 по улице Уалиханова, 1 - здание средней школы.
11. По Кайнарскому сельскому округу:
11.1 по улице Кабанбая, 4 - здание сельского клуба;
11.2 по улице Кабанбая, 6 - территория площади перед зданием аппарата акима округа.
12. По Жайпакскому сельскому округу:
12.1 по улице Тайботанова, 3 - здание средней школы;
12.2 по улице Кабанбая, 29 - здание бывшего сельского акимата.
13. По Кызылащинскому сельскому округу:
13.1 по улице С.Оразбекова, 18 - здание средней школы;
13.2 по улице С.Оразбекова, 19 - здание бывшего детского сада.
14. По Ыргайтинскому сельскому округу:
14.1 по улице Сейфулина, 1, село Акши - здание средней школы;
14.2 по улице Бектурова, 1, село Коктума - здание средней школы.
15. По Камыскалинскому сельскому округу:
15.1 по улице Б.Момышулы, 1, аул Камыскала - здание магазина "Галия";
15.2 по улице Б.Момышулы, 22, аул Камыскала - центральная заправка;
15.3 по улице Килыбаев, 20, аул Камыскала - здание средней школы;
15.4 по улице Балыкшы, 1, аул Алаколь - частный дом М.Алашбаева.
16. По Теректинскому сельскому округу:
16.1 по улице К.Баянбаева, 55 - здание сельской почты.
17. По Сапакскому сельскому округу:
17.1 по улице Бауырластар, 54, аул Сапак - здание средней школы;
17.2 по улице Абая, 37, аул Сапак - здание магазина "Азамат";
17.3 по улице Абая, 42, аул Сапак - здание магазина "Медет";
17.4 Аул Бибакан - здание средней школы;
17.5 Аул Бибакан - здание сельской почты.
18. По Токжайлаускому сельскому округу:
18.1 по улице Богенбай батыра, 122 - здание дома культуры;
18.2 по улице Тойжанова, 120 - здание СПК "Токжайлау";
18.3 улица Богенбай батыра.
19. По Ушбулакскому сельскому округу:
19.1 аул Айпара - здание начальной средней школы;
19.2 по улице Жансейтова, аул Ушбулак - здание дома культуры;
19.3 аул Кенес - здание начальной средней школы.
20. По Акжарскому сельскому округу:
20.1 по улице Бейбитшилик, 79, аул Коныр - здание средней школы;
20.2 по улице Бейбитшилик, 81, аул Коныр - здание сельской почты;
20.3 по улице Оразова, 86, аул Акжар - здание КТ "Жазылбеков и К";
20.4 по улице Оразова, 221, аул Акжар - здание магазина КТ "Жазылбеков и К".
21. По Екпендинскому сельскому округу:
21.1 по улице Казахстанская, 55, аул Екпенды - здание средней школы;
21.2 по улице Казахстанская, 61, аул Екпенды - здание магазина "Дарын";
21.3 по улице Казахстанская, 63, аул Екпенды - здание магазина;
21.4 аул Карлыгаш - здание магазина "Береке";
21.5 аул Карлыгаш - здание сельского клуба;
21.6 аул Карлыгаш - здание средней школы;
21.7 аул Ушкайын - здание сельской почты;
21.8 аул Ушкайын - здание средней школы.
22. По Жыландинскому сельскому округу:
22.1 аул Тонкерис - здание средней школы;
22.2 аул Жыланды - здание ТОО "Муратхан";
22.3 пересечение улиц Казангапова и Агынтаева - билборд;
22.4 аул Жыланды - здание сельской почты;
22.5 аул Жыланды - здание врачебной амбулатории;
22.6 аул Майкан - здание конторы;
22.7 аул Майкан - здание сельского фельдшерского пункта;
22.8 аул Шынжылы - здание средней школы;
22.9 аул Шынжылы - здание сельского клуба;
22.10 аул Шынжылы - здание сельской почты;
22.11 аул Шынжылы - здание сельского фельдшерского пункта;
22.12 аул Кокжар - здание средней школы;
22.13 аул Кокжар - район рынка "Райгуль";
22.14 аул Кокжар - здание сельской почты;
22.15 аул Кокжар - здание сельского фельдшерского пункта.
23. По Кольбайскому сельскому округу:
23.1 по улице Курманова, 37, аул Кольбай - здание средней школы;
23.2 по улице Жетису, 29, аул Кольбай - здание магазина "Алмас";
23.3 трасса Ускаман – Алматы аул Кольбай - здание кафе "Жанар";
23.4 по улице Алемды, 3, - здание начальной средней школы аул Алемды;
23.5 по улице Алтынсарина, 29, аул Кызылкайын - здание средней школы;
23.6 по улице Алтынсарина, 40, аул Кызылкайын - здание магазина "Мерей".
24. По Лепсинскому сельскому округу:
24.1 по улице Уалиханова, 3, аул Лепсинск - здание дома культуры;
24.2 по улице Уалиханова, 5, аул Лепсинск - здание магазина;
24.3 по улице Жамбыла, 15, аул Байзерек - здание врачебной амбулатории.

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 04 наурыздағы N 3-50 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 наурызда N 2-5-144 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қазандағы N 10-352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 28.10.2013 N 10-352 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның елді мекендерінде, Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін, қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдері белгіленген орындарды стендтармен, тақталармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Салтанат Дәулетханқызы Меңлібаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Қарасаев
Алакөл аудан әкімдігінің
2011 жылғы 4 наурыздағы "Қазақстан
Республикасы Президентінің кезекте
тыс сайлауына кандидаттардың
үгіттік баспа материалдарын
орнасластыру үшін орындар
белгілеу туралы" N 3-50 Қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кезектен тыс сайлауына
кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға
орындардың тізімі
1
Үшарал қалалық округі бойынша:
1.1
Қонаев көшесі бойы
"Алакөл" базарының аймағы
1.2
Дулепов көшесі мен Бөгенбай батыр көшесінің қиылысы
аудандық аурухананың аймағы
1.3
Қонаев көшесі мен Қ.Садық көшесінің қиылысы
"Рынок" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің және екінші деңгейлі банктердің орналасқан аймағы
1.4
Абылайхан және Бөгенбай батыр көшелерінің қиылысқан жері
Автокөлік тұрағының аймағы
1.5
Конаев көшесі мен Кабанбай
батыр көшесінің қиылысы
"Бөлшектер" дүкенінің аймағы
2
Бескөл ауылдық округі бойынша:
2.1
Бескөл бекетіндегі, Достық көшесі
Теміржол вокзалының алаңы
2.3
Бұлақты ауылы, Б.Момышұлы көшесінің бойында N 88
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратының алаңы
2.4
Сахзавод ауылы, Бейсеуов А. Көшесінің бойында N 3
"Алакөл Шекер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қиылысында
2.5
Заготзерно ауылы, Амангелді -көшесі N 28
"Нусипов және К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
3
Қабанбай ауылдық округі бойынша:
3.1
Жамбыл ауылы, Б.Момышұлы көшесінің бойында, N 28
Фельдшерлік акушерлік пунктінің ғимараты
3.2
Ауезов көшесі бойында N 3
Автобекет ғимараты
3.3
Абылайхан көшесі бойында N 237
Кабанбай ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты
3.4
Кабанбай ауылы, Абылайхан көшесі, 247
Жанар май станциясы
4
Достық поселкелік округі бойынша:
4.1
Ш.Қалдаяқов көшесі бойында, N 3
Теміржол вокзалының алаңы
4.2
Абай көшесінің бойында, N 53
Аурухананың аймағы
4.3
Рысқұлов көшесінің бойында, N 12
Мектеп аймағы
4.4
Ш.Қалдаяқов көшесінің бойында, N 2
"Достық бекеті" КТЖ филиалының аймағы
5
Ақтүбек ауылдық округі бойынша:
5.1
Көшелердің қиылысында
Байтұқбаев және Алекеев
5.2
Орталық көшелер
Тастанбек және Алекеев
5.3
Көшелердің қиылысында
Жамбыл және Алекеев
5.4
Алекеев көшесінің бойында
Дәрігерлік амбулаторияның ғимараты
6
Ынталы ауылдық округі бойынша:
6.1
Женис көшесінің бойында, N 7
Мәдениет үйінің ғимараты
7
Жанама ауылдық округі бойынша:
7.1
Жанама ауылы, Ақбаев көшесінің бойында, N 7
Орта мектептің ғимараты
7.2
Қарабұлақ ауылы, Арықбаев көшесінің бойында, N 25
Орта мектептің ғимараты
7.3
Карабұлақ ауылы, Арықбаев көшесінің бойында, N 12
Почта ғимараты
8
Енбекші ауылдық округі бойынша:
8.1
Ауэзов көшесінің бойында, N 29
әкім аппаратының ғимаратының алаңының аймағы
9
Жағатал ауылдық округі бойынша:
9.1
Сембай көшесінің бойында
Бұрынғы балабақша ғимараты
10
Архарлы ауылдық округі бойынша:
10.1
Көшелердің қиылысында
Рахимов және Махамбет
10.2
Рахимов көшесінің бойында, N 7
Ауылдық клуб ғимараты
10.3
Уалиханов көшесінің бойында, N 1
Орта мектеп ғимараты
11
Қайнар ауылдық округі бойынша:
11.1
Кабанбай батыр көшесі бойында, N 4
Ауылдық клуб ғимараты
11.2
Кабанбай батыр көшесі бойында, N 6
әкім аппаратының ғимаратының алаңының аймағы
12
Жайпақ ауылдық округі бойынша:
12.1
Тайботанов көшесінің бойында, N 3
Орта мектеп ғимараты
12.2
Кабанбай батыр көшесінің бойында, N 29
Бұрынғы округ әкімдігінің ғимараты
13
Қызылащы ауылдық округі бойынша:
13.1
С.Оразбеков көшесінің бойында, N 18
Орта мектеп ғимараты
13.2
С.Оразбеков көшесінің бойында, N 19
Бұрынғы балабақша ғимараты
14
Ырғайты ауылдық округі бойынша:
14.1
Ақщи ауылы, Сейфуллин көшесі бойында, N 1
Орта мектеп ғимараты
14.2
Көктұма ауылы, Бектуров көшесінің бойында, N 1
Орта мектеп ғимараты
15
Қамысқала ауылдық округі бойынша:
15.1
Қамысқала ауылы, Б.Момышұлы көшесінің бойында, N 1
"Ғалия" дүкенінің ғимараты
15.2
Қамысқала ауылы, Б.Момышұлы көшесінің бойында, N 22
Орталық жанар май станциясы
15.3
Қамысқала ауылы, Қилыбаев көшесінің бойында, N 20
Орта мектеп ғимараты
15.4
Алакөл ауылы, Балықшы көшесінің бойында, N 1
М.Алашбаевтің жеке тұрғын үйі
16
Теректі ауылдық округі бойынша:
16.1
Қ.Баянбаев көшесі бойында, N 55
Почта ғимараты
17
Сапақ ауылдық округі бойынша:
17.1
Сапақ ауылы, Бауырластар көшесінің бойында, N 54
Орта мектеп ғимараты
17.2
Сапақ ауылы, Абай көшесінің бойында, N 37
"Азамат" дүкенінің ғимараты
17.3
Сапақ ауылы, Абай көшесінің бойында, N 42
"Медет" дүкенінің ғимараты
17.4
Бибақан ауылы
Орта мектеп ғимараты
17.5
Бибақан ауылы
Почта ғимараты
18
Тоқжайлау ауылдық округі бойынша:
18.1
Бөгенбай батыр көшесінің бойында, N 122
-Мәдениет үйінің ғимараты
18.2
Тойжанов көшесінің бойында, N 120
-"Тоқжайлау" АӨК ғимараты
18.3
Бөгенбай батыр көшесі
19
Үшбұлақ ауылдық округі бойынша:
19.1
Айпара ауылы
-Бастауыш мектеп ғимараты
19.2
Үшбұлақ ауылы, Жансейтов көшесінің бойында
-Мәдениет үйінің ғимараты
19.3
Кеңес ауылы
-Бастауыш мектеп ғимараты
20
Ақжар ауылдық округі бойынша:
20.1
Коңыр ауылы, Бейбітшілік көшесінің бойында, N 79
-Орта мектеп ғимараты
20.2
Конңыр ауылы, Бейбітшілік көшесінің бойында, N 81
-Почта ғимараты
20.3
Ақжар ауылы, Оразов көшесінің бойында, N 86
-"Жазылбеков және К" СС ғимараты
20.4
Ақжар ауылы, Оразов көшесінің бойында, N 221
-"Жазылбеков және К" СС дүкенінің ғимараты
21
Екпінді ауылдық округі бойынша:
21.1
Екпінді ауылы, Қазақстан көшесінің бойында, N 55
-Орта мектеп ғимараты
21.2
Екпінді ауылы, Қазақстан көшесінің бойында, N 61
-"Дарын" дүкенінің ғимараты
21.3
Екпінді ауылы, Казақстан көшесінің бойында, N 63
-Дүкен ғимараты
21.4
Қарлығаш ауылы
-"Береке" дүкенінің ғимараты
21.5
Қарлығаш ауылы
-Клуб ғимараты
21.6
Қарлығаш ауылы
-Орта мектеп ғимараты
21.7
Үшқайын ауылы
-Почта ғимараты
21.8
Үшқайын ауылы
-Орта мектеп ғимараты
22
Жыланды ауылдық округі бойынша:
22.1
Төңкеріс ауылы
-Орта мектеп ғимараты
22.2
Жыланды ауылы
-"Мұратхан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігің ғимараты
22.3
Жыланды ауылы
-Қазанғапов және Ағынтаев көшелерінің қиылыс
22.4
Жыланды ауылы
-Почта ғимараты
22.5
Жыланды ауылы
-Дәрігерлік амбулаторияның ғимараты
22.6
Майқан ауылы
-Контор ғимараты
22.7
Майқан ауылы
-Ауылдық фельдшерлік пунктінің ғимараты
22.8
Шынжылы ауылы
-Орта мектеп ғимараты
22.9
Шынжылы ауылы
-Клуб ғимараты
22.10
Шынжылы ауылы
-Почта ғимараты
22.11
Шынжылы ауылы
-Ауылдық фельдшерлік пунктінің ғимараты
22.12
Көкжар ауылы
-Орта мектеп ғимараты
22.13
Көкжар ауылы
-"Райгүл" дүкенінің аймағы
22.14
Көкжар ауылы
-Почта ғимараты
22.15
Көкжар ауылы
-Ауылдық фельдшерлік пунктінің ғимараты
23
Көлбай ауылдық округі бойынша:
23.1
Көлбай ауылы, Курманов көшесінің бойында, 37
-Орта мектеп ғимараты
23.2
Көлбай ауылы, Жетісу көшесінің бойында, N 29
-"Алмас" дүкенінің ғимараты
23.3
Көлбай ауылы, Өскемен-Алматы жолының бойында
-"Жанар" кафесінің ғимараты
23.4
Әлемді ауылы, Әлемді көшесінің бойында, N 3
-Орта мектеп ғимараты
23.5
Қызылқайын ауылы, Алтынсарин көшесінің бойында, N 29
-Орта мектеп ғимараты
23.6
Қызылқайын ауылы, Алтынсарин көшесінің бойында, N 40
-"Мерей" дүкенінің ғимараты
24
Лепсі ауылдық округі бойынша:
24.1
Лепсі ауылы, Уалиханов көшесінің бойында, N 3
-Мәдениет үйінің ғимараты
24.2
Лепсі ауылы, Уалиханов көшесінің бойында, N 5
-Дүкен ғимараты
24.3
Бәйзерек ауылы, Жамбыл көшесінің бойында, N 15
-Дәрігерлік амбулаторияның ғимараты