О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 18 июля 2011 года N 43-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-5-150. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09 июня 2012 года N 5-5
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09.06.2012 N 5-5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Алакольского района от 23 декабря 2010 года "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" N 33-1 (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-5-136, опубликованное в газете "Алакол" от 29 января 2011 года N 4(7430); в решение маслихата Алакольского района от 18 февраля 2011 года N 36-1 "О внесении изменений и дополнений решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-5-143, опубликованное в газете "Алакол" от 12 марта 2011 года N 12(7438); в решение маслихата Алакольского района от 18 марта 2011 года N 38-1 "О внесении изменений и дополнений решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 04 апреля 2011 года N 2-5-145, опубликованное в газете "Алакол" от 16 апреля 2011 года N 16-17(7442-43), в решение маслихата Алакольского района от 13  апреля 2011 года N 40-1 "О внесении изменений и дополнений решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 33-1 (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов  25 апреля 2011 года N 2-5-147, опубликованное в газете "Алакол" от 21 мая 2011 года N 22(7448) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам.
1) "доходы" цифры "4939147" заменить цифрами "5062374";

Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 43-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-5-150 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 маусымдағы N 5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.06.09 N 5-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы мәслихатының 2010 жылдың 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қаңтарында N 4 (7430) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 ақпанындағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы N 36-1 шешіміне ((2011 жылғы 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 12 наурызында N 4 (7430) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 наурызындағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 38-1 шешіміне (2011 жылдың 4 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-145 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде N 16-17(7442-43) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 13 сәуіріндегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 40-1 шешіміне (2011 жылдың 25 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-147 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 21 мамырда N 22(7448) Алакөл газетінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы келесі жолдары бойынша:
"Кірістер" "4939147" саны "5062374" санына ауыстырылсын;

"налоговые поступления" цифры "918393" заменить цифрами "972322";
"неналоговые поступления" цифры "4445" заменить цифрами "7816";
"поступления от продажи основного капитала" цифры "6500" заменить цифрами "9000";
"поступление трансфертов" цифры "4009809" заменить цифрами "4073236";
"трансферты из областного бюджета цифры "4009809" заменить цифрами "4073236";
"целевые текущие трансферты" цифры "684405" заменить цифрами "731208", из них:
дополнить строкой:
"в рамках Программы занятости 2020" 8968 тысяч тенге.
"капитальный ремонт объектов образования" цифры "2594549" заменить цифрами "2650366";
"разработка схем градостроительного развития территории района генеральных планов городов районного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов" цифры "28800" заменить цифрами "22415".
"целевые трансферты на развитие" цифры "749395" заменить цифрами "766019", из них:
дополнить строкой " в рамках Программы занятости 2020" на 600 тысяч тенге.
дополнить строками "развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020" на 10524 тысяч тенге.
2) "расходы" цифры "4948999" заменить на цифры "5072225".
3) Чистые бюджетные кредиты цифры "27508" заменить цифрами "48004".
5) "Дефицит" цифры "-88716" заменить цифрами "-109211!.
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифры "88716" заменить цифрами "109211".
В пункте 11 цифры "143098" заменить цифрами "145098".
В пункте 14 цифры "28800" заменить цифрами "22415".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.М. Байбазаров
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства                      Бекболатов Сатай Нурмукашевич
18 июля 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района N 43-1 от 18 июля
2011 года "О внесении изменений
и дополнений в решение маслихата
Алакольского района от 23 декабря
2010 года N 33-1 О районном
бюджете Алакольского района
на 2011-2013 годы"
к приложение N 1
Районный бюджет Алакольского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"Салықтық түсімдер" "918393 саны "972322" санына ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" "4445" саны "7816" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "6500" саны "9000" санына ауыстырылсын;
"Трансферттік түсімдері" "4009809" саны "4073236" санына ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер" "4009809" саны "4073236" санына ауыстырылсын;
"Ағымдағы мақсатты трансферттер" "684405" саны "731208" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
келесідей жолмен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру" 8968 мың теңге.
"білім беру мекемелеріне нысаналы ағымдағы трансферттер "2594549" саны "2650366" санына ауыстырылсын;
елді-мекендердің бас жоспарын әзірлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер" 28800" саны "22415" санына ауыстырылсын.
Мәдениет мекемелерін күрделі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферт 63000 теңгеге толықтырылсын;
"Дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "749395" саны "766019" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
келесідей жолдармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама щеңберінде" 600 мың теңгеге.
Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама щеңберінде инженерлік-коммуникациялық жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер" 10524 мың теңгеге.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "4948999" саны "5072225" санына ауыстырылсын.
3) таза бюджеттік кредиттеу деген жол бойынша "27508" саны "48004" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" "-88716" саны "-109211" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" "88716" саны "109211" санына ауыстырылсын.
11-тармақтағы "143098" саны "145098" санына ауыстырылсын.
14-тармақтағы "28800" саны "22415" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 43 сессияның
төрағасы                                   С.М. Байбазаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
18 шілде 2011 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 шілдедегі
"Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
"Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" N 33-1 шешіміне
1-қосымша
Алакөл ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы