О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 46-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-5-160. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09 июня 2012 года N 5-5
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09.06.2012 N 5-5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Алакольского района от 23 декабря 2010 года "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" N 33-1 (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-5-136, опубликованное в газете "Алакол" от 29 января 2011 года N 4(7430), в решение маслихата Алакольского района от 18 февраля 2011 года N 36-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-5-143, опубликованное в газете "Алакол" от 12 марта 2011 года N 12(7438), в решение маслихата Алакольского района от 18 марта 2011 года N 38-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов 4 апреля 2011 года N 2-5-145, опубликованное в газете "Алакол" от 16 апреля 2011 года N 16-17 (7442-43), в решение маслихата Алакольского района от 13 апреля 2011 года N 40-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата N 33-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года N 2-5-147, опубликованное в газете "Алакол" от 21 мая 2011 года N 22 (7448), в решение маслихата Алакольского района от 18 июля 2011 года N 43-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата N 33-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 июля 2011 года N 2-5-150, опубликованное в газете "Алакол" от 20 августа 2011 года N 32-33 (7458-59), следующие изменения и дополнения.
в пункте 1 по строкам:

Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 46-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-5-160 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 маусымдағы N 5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.06.09 N 5-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4 тармақшасына және 4-тармағына, 109 бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылдың 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қаңтарында N 4 (7430) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылдың 18 ақпаныңдағы Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 36-1 шешіміне (2011 жылғы 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 12 наурызында N 12 (7438) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылдың 18 наурызындағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 38-1 шешіміне (2011 жылдың 4 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-145 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде N 16-17 (7442-43) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылдың 13 сәуіріндегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 40-1 шешіміне (2011 жылдың 25 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-147 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 21 мамырда N22 (7448) Алакөл газетінде жарияланған) Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 шілдесіндегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 43-1 шешіміне (2011 жылдың 28 шілдесінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-150 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 20 тамызында N32-33 (7458-59) Алакөл газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

1) "доходы" цифры "5062374" заменить цифрами "5361311";
"налоговые поступления" цифры "972322" заменить цифрами "970792";
"неналоговые поступления" цифры "2545" заменить цифрами "10396";
"поступления от продажи основного капитала" цифры "9000" заменить цифрами "18950";
"поступление трансфертов" цифры "4073236" заменить цифрами "4361173";
"трансферты из областного бюджета цифры "4073236" заменить цифрами "4361173";
"целевые текущие трансферты" цифры "731208" заменить цифрами "952099", из них:
после строки "Молодежной практики (Дорожной карты 2020) 2704 тыс. тенге" дополнить строкой "; функционирование системы водоснабжения и водоотведения целевые текущие трансферты 5000 тысяч тенге.";
"на жилищную помощь" цифры "17891" заменить цифрами "11858";
"ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты и ребенка, оставшегося без попечения родителей целевые текущие трансферты" цифры "12247" заменить цифрами "13957";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых текущих трансфертов" цифры "4815" заменить цифрами "4545";
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций целевые текущие трансферты" цифры "600" заменить цифрами "61470";
"на строительства жилья" цифры "91355" заменить цифрами "92955";
"на объектов образований" цифры "388213" заменить цифрами "391483".
"целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры проектно - сметной документаций" цифры "3431" заменить цифрами "67001"
после строки "строительство и реконструкция теплоэнергии города Ушарал 14 млн. 341 тысяч тенге." дополнить строкой "; целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 12124 тыс. тенге.";
2)"расходы" цифры "5072225" заменить на цифры "5371162".
3)"чистые бюджетные кредиты" цифры "48004" заменить цифрами "14408"
5)"дефицит" цифры "-109211" заменить цифрами "-75615".
6)"финансирование дефицита бюджета" цифры "109211" заменить цифрами "75615"
в пункте 8:
цифры "28577" заменить цифрами "14505";
в пункте 9:
цифры "3431" заменить цифрами "67001";
цифры "91355" заменить цифрами "92955";
в пункте 11:
цифры "145098" заменить цифрами "153124".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.

1) "Кірістер" "5062374" саны "5361311" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "972322" саны "970792" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "2545" саны "10396" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "9000" саны "18950" санына ауыстырылсын;
"трансферттік түсімдері" "4073236" саны "4361173" санына ауыстырылсын;
"облыстық бюджеттен түсетін трансферттер" "4073236" саны "4361173" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "731208" саны "952099" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"жастар тәжірибесіне (Жол карта 2020) - 2704 мың теңге" жолынан кейін
келесідей жолмен толықтырылсын:
"; арнайы сумен қолдану үшін рұқсат алуға және жер асты су қорын қайта бағалауға ағымдағы нысаналы трансфертер 5000 мың теңге.";
"тұрғын үй көмегін беруге" "17891" саны "11858" санына ауыстырылсын;
"жетім балаларды және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне" "12247" саны "13957" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға " "4815" саны "4545" санына ауыстырылсын;
"төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шаралар ағымды мақсатты трансферт" "600" саны "61470" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй салуға" "91355" саны "92955" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілеріне" "388213" саны "391483" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға жобалық сметалық құжаттарды даярлауға" "3431" саны "67001" санына ауыстырылсын;
"Үшарал қаласын жылумен қамсыздандырудың құрылысы мен жаңғыртуына 14 млн. 341 мың теңге" жолынан кейін келесідей жолдармен толықтырылсын:
"; жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шеңберінде инженерлік-коммуникациялық жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер 12124 мың теңге".
2)"шығындар" "5072225" саны "5371162" санына ауыстырылсын.
3)"таза бюджеттік кредиттеу" "48004" саны "14408" санына ауыстырылсын.
5)"бюджет тапшылығы (профициті)" "-109211" саны "-75615" санына ауыстырылсын.
6)"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "109211" саны "75615" санына ауыстырылсын.
8-тармақтағы:
"28577" саны "14505" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"3431" саны "67001" санына ауыстырылсын;
"91355" саны "92955" санына ауыстырылсын.
11-тармақтағы:
"145098" саны "153124" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
46 сессии                                  М.Р. Валиев
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Бекболатов Сатай Нурмукашевич
21 октября 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
Алакольского района
N 46-1 от 21 октября
2011 года "О внесении
изменений и дополнений
в решение маслихата
Алакольского района от
23 декабря 2010 года
N 33-1"О районном
бюджете Алакольского
района на 2011-2013 годы" к
приложение N 1
Районный бюджет Алакольского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 46 сессияның
төрағасы                                   М.Р. Валиев
Аудандық Мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
21 қазан 2011 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 қазанындағы
"Алакөл ауданы Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" N 33-1
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 46-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы