О районном бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 48-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 26 декабря 2011 года N 2-5-163. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы – 6634576 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 966095 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4790 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5458691 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 1520531 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1551464 тысяч тенге;
субвенции – 2386696 тысяч тенге.
2) Затраты – 6679977 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 72868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 75237 тысяч тенге;
возврат неиспользуемые бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета – 2369 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) – -124233 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – 124233 тысяч тенге, в том числе:
поступление государственные займы – 75237 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2369 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46511 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алакольского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 3-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.06.2012 N 5-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 9-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 10-1 (вводится в действие с 01.01.2012).

Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 48-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 желтоқсанда N 2-5-163 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 9-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Алакөл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кiрiстер – 6634576 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 966095 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4790 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5000 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері – 5458691 мың теңге, оның iшiнде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 1520531 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 1551464 мың теңге;
субвенция – 2386696 мың теңге.
2) Шығындар – 6679977 мың теңге.
3) Таза бюджеттiк кредиттеу – 72868 теңге, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер – 75237 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 2369 мың теңге.
4) Қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -124233 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 124233 мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 75237 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2369 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 46511 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.09 N 5-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 7-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 9-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 10-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 8824 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ развития согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной 48 сессии                        Валиев М.Р
Секретарь районного
маслихата                                  Сейрбаев Б.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Бекболатов Сатай Нурмукашевич
21 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 21 декабря 2011 года
N 48-1 "О районном бюджете
Алакольского района на

2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған төтенше резерві 8824 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттiң даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару барысында қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
5. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті 48 сессияның
төрағасы                                   М.Р.Валиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т.Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
21 желтоқсан 2011 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсанда