О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 18 июля 2011 года N 56-255. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 26 июля 2011 года N 2-7-121. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2012 года № 4-47
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26.03.2012 № 4-47.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года N 2-7-113, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 22 января 2011 года N 4(5533), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 49-223 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2011 года N 2-7-116, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 26 февраля 2011 года N 9(5538), Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 марта 2011 года N 2-7-118, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 16 апреля 2011 года N 15 (5544), Жамбылского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 52-232 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 апреля 2011 года N 2-7-119, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 28 мая 2011 года N 21 (5550) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 56-255 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 шілдеде N 2-7-121 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 4-47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.03.2012 № 4-47 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-223 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-228 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 31 наурызында 2-7-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде "Атамекен" газетінің 15 (5544) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 52-232 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 22 сәуірінде 2-7-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 28 мамырында "Атамекен" газетінің 21 (5550) нөмірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:

1) "Доходы" цифру "9373656" заменить на цифру "9403022";
налоговые поступления" цифру "962048" заменить на цифру "1006298";
"неналоговые поступления" цифру "7450" заменить на цифру "13750";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "28000" заменить на цифру "56550";
"поступления трансфертов" цифру "8376158" заменить на цифру "8326424";
"целевые текущие трансферты" цифру "1108882" заменить на цифру "1369264";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3288345" заменить на цифру "2978229".
2) "затраты" цифру "9399026" заменить на цифру "9428389".
в пункте 4:
"целевые трансферты на развитие строительство и реконструкция объектов образования" цифру "1151063" заменить на цифру "835005".
в пункте 6:
"целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "148538" заменить на цифру "152750".
в пункте 7:
"целевые трансферты на развитие системы водоснабжения" цифру "1790535" заменить на цифру "1792265".
в пункте 9:
"государственные услуги общего характера" цифру "293013" заменить на цифру "292092";
"образования" цифру "5370502" заменить на цифру "5218002", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "3606159" заменить на цифру "3721371";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "235323" заменить на цифру "249031";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2292043" заменить на цифру "2321315";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "551027" заменить на цифру "640734";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "179383" заменить на цифру "180180";
"транспорт и коммуникации" цифру "335645" заменить на цифру "385645";
"прочие" цифру "44125" заменить на цифру "43425".
в пункте 10:
"капитальный ремонт и материально-техническое оснащение объектов образования" цифру "722652" заменить на цифру "846207".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Досмухамбет Б.Б.
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
18 июля 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 18 июля 2011 года

1) "Кiрiстер" "9373656" саны "9403022" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "962048" саны "1006298" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "7450" саны "13750" санына ауыстырылсын;
"негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер" "28000" саны "56550" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8376158" саны "8326424" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1108882" саны "1369264" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3288345" саны "2978229" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "9399026" саны "9428389" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға арналған нысаналы даму трансферттері" "1151063" саны "835005" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға арналған нысаналы даму трансферттері" "148538" саны "152750" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері" "1790535" саны "1792265" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "293013" саны "292092" санына ауыстырылсын.
"бiлiм беру" "5370502" саны "5218002" санына ауыстырылсын, соның ішінде "жалпы бiлiм беру" "3606159" саны "3721371" санына ауыстырылсын.
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "235323" саны "249031" санына ауыстырылсын.
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" "2292043" саны "2321315" санына ауыстырылсын.
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" "551027" саны "640734" санына ауыстырылсын.
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "178383" саны "180180" санына ауыстырылсын.
"көлік және коммуникация" "335645" саны "385645" санына ауыстырылсын.
"басқалар" "44125" саны "43425" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"білім беру ұйымдарының күрделі жөндеу жұмыстары мен материалды-техникалық базасын нығайту бойынша Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған шығындар" "722652" саны "846207" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
4. Осы шешiм 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Досмұхамбет Б.Б.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
18 шілде 2011 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 шілдедегі "2010 жылғы
23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы 46-212
шешiмiне өзгерiстер енгiзу

N 56-255 "О внесении изменений
в решение Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы
9403022
1
Налоговые поступления
1006298
4
Hалоги на собственность
972227
1
Hалоги на имущество
837505
1
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей

туралы" 56-255 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 46-212 шешiмiне
1-қосымша
Жамбыл ауданының 2011 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
А Т А У Ы
1 Кірістер
9403022
1
Салықтық түсімдер
1006298
4
Меншікке салынатын салықтар
972227
1
Мүлікке салынатын салықтар
837505
1
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық

829585
2
Hалог на имущество физических лиц
7920
3
Земельный налог
15476
2
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
7906
3
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
3720
7
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
950
8
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
2900
4
Hалог на транспортные средства
113714
1
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
9100
2
Hалог на транспортные средства с физических лиц
104614
5
Единый земельный налог
5532
1
Единый земельный налог
5532
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
22441
2
Акцизы
4848
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
4355
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
493
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
5020
15
Плата за пользование земельными участками
5020
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10793
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
600
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1320
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
418
5
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
150
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
400
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7839
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
66
5
Налог на игорный бизнес
1780
2
Фиксированный налог
1780
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
11630
1
Государственная пошлина
11630
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

829585
2
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
7920
3
Жер салығы
15476
2
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
7906
3
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
3720
7
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
950
8
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
2900
4
Көлік құралдарына салынатын салық
113714
1
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
9100
2
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
104614
5
Бірыңғай жер салығы
5532
1
Бірыңғай жер салығы
5532
5
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
22441
2
Акциздер
4848
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
4355
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай -ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
493
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
5020
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
5020
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
10793
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
600
2
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1320
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
418
5
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
150
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
400
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
7839
20
Жергiлiктi маңызы бар және елдi мекендердегi жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекi) жарнамаларды орналастырғаны үшiн алынатын төлем
66
5
Құмар ойын бизнеске салық
1780
2
Тіркелген салық
1780
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және /немесе/ оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
11630
1
Мемлекеттік баж
11630
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

6000
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2150
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
300
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
640
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
750
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1560
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
50
12
Государственная пошлина за выдачу разрешении на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
180
2
Неналоговые поступления
13750
1
Доходы от государственной собственности
5550
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
5550
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3350
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
2200
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
4900
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
4900
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
4900
6
Прочие неналоговые поступления
3300
1
Прочие неналоговые поступления
3300
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
3
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет

6000
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
2150
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
300
6
Шетелдiктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
640
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
750
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
1560
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
180
2
Салықтық емес түсімдер
13750
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
5550
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
5550
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3350
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
2200
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
4900
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
4900
5
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
4900
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
3300
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
3300
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмайтын қаражаттардың қайтарылуы
3
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер