О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 15 ноября 2011 года N 61-280. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-7-123. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2012 года № 4-47
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26.03.2012 № 4-47.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года N 2-7-113, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 22 января 2011 года N 4(5533), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 49-223 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2011 года N 2-7-116, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 26 февраля 2011 года N 9(5538), Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 31 марта 2011 года N 2-7-118, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 16 апреля 2011 года N 15 (5544), Жамбылского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 52-232 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 апреля 2011 года N 2-7-119, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 28 мая 2011 года N 21 (5550), Жамбылского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 56-255 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 26 июля 2011 года N 2-7-121, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 6 августа 2011 года N 30 (5559), Жамбылского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 60-275 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 25 октября 2011 года N 2-7-122, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 29 октября 2011 года N 42 (5571) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 61-280 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашадағы N 2-7-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 4-47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.03.2012 № 4-47 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-223 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-228 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 31 наурызында 2-7-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде "Атамекен" газетінің 15 (5544) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 52-232 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 22 сәуірінде 2-7-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 28 мамырында "Атамекен" газетінің 21 (5550) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 56-255 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 26 шілдесінде 2-7-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 6 тамызында "Атамекен" газетінің 30 (5559) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 60-275 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 25 қазанында 2-7-122 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қазанында "Атамекен" газетінің 42 (5571) нөмірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "9829716" заменить на цифру "9847825";
"поступления трансфертов" цифру "8722118" заменить на цифру "8740227";
"целевые текущие трансферты" цифру "1721023" заменить на цифру "1739132".
2) "затраты" цифру "9855083" заменить на цифру "9873192".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "44315" заменить на цифру "53386".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-138328" заменить на цифру "-147398".
6) "финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "138328" заменить на цифру "147398".
пункте 9 по строкам:
"образование" цифру "5338442" заменить на цифру "5356565", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "3810501" заменить на цифру "3859287";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "235966" заменить на цифру "232935";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2516911" заменить на цифру "2518411";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "643647" заменить на цифру "645178";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории; охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "182855" заменить на цифру "182600";
"трансферты" цифру "1298" заменить на цифру "1539".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Керимбаев К.Н.
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
15 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 15 ноября 2011 года
N 61-280 "О внесении изменений
в решение Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы

1) "Кiрiстер" "9829716" саны "9847825" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8722118" саны "8740227" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1721023 " саны "1739132" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "9855083 " саны "9873192" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "44315 " саны "53386" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "-138328" саны "-147398" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "138328" саны "147398" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"бiлiм беру ұйымдары" "5338442" саны "5356565" санына ауыстырылсын,
соның ішінде "жергілікті деңгейде жалпы бiлiм беру" "3810501" саны "3859287" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "235966" саны "232935" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "2516911" саны "2518411" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" "643647" саны "645178" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "182855" саны "182600" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "1298" саны "1539" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Керімбаев К.Н.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
15 қараша 2011 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы "2010 жылғы
23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы 46-212
шешiмiне өзгерiстер енгiзу
туралы" 61-280 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 46-212 шешiмiне
1-қосымша
Жамбыл ауданының 2011 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер