О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 62-283. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 22 декабря 2011 года N 2-7-125. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2013 года № 16-133
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 22.04.2013 № 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы – 9951595 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 948314 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17452 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14506 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8971323 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 2455368;
целевые трансферты на развитие – 2663798;
субвенции – 3852157 тысяч тенге.
2) Затраты – 9991009 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 62602 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65529 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2927 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) – -102016 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – 102016 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 65529 тысяч тенге;
погашение займов – 2927 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39414 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата   Жамбылского района Алматинской области от 17.02.2012 N 3-18 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 6-54 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 8-64 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.09.2012 N 10-78 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 11-82 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 13-104 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 7772 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.

Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 62-283 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 желтоқсанда N 2-7-125 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 16-133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 № 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 9-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кiрiстер – 9951595 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 948314 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17452 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 14506 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері – 8971323 мың теңге, оның iшiнде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 2455368 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 2663798 мың теңге;
субвенция – 3852157 мың теңге.
2) Шығындар – 9991009 мың теңге.
3) Таза бюджеттiк кредиттеу – 62602 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65529 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2927 мың теңге.
4) Қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо – 0 теңге.
5) Тапшылық (профицит) – -102016 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 102016 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 65529 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2927 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 39414 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 3-18 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 6-54 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 8-64 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.07 N 10-78 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 11-82 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 13-104 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған төтенше резерві 7772 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.

3. Утвердить перечень районных бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Керимбаев К.Н
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Жамбылского района                         Каракучуковна Кельдибекова Ляйля
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 62-283 "О районном бюджете

3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттiң даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
5. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Керімбаев К.Н.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
20 желтоқсан 2011 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы

453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного
значения)
65529
006
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
65529
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
2927
01
Погашение бюджетных кредитов
2927
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из
государственного бюджета
2927
Функц.груп.
Сумма
(тыс.
тенге)
фукц.подгруп.
Адм.бюд.пр.
Программа
подпрограмма
Наименование
IV.Сальдо по операциям с финансовыми
активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов
государства
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-102016
VI. Финансирование дефицита (использование
профицита)
102016
7
Поступления займов
65529
01
Внутренние государственные займы
65529
2
Договоры займа
65529
03
Займы, получаемые местным исполнительным
органом района (города областного значения)
65529
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
39414
1
Остатки бюджетных средств
39414
1
Свободные остатки бюджетных средств
39414
1
Свободные остатки бюджетных средств
39414
Функц.груп.
Сумма
(тыс.
тенге)
фукц.подгруп.
Адм.бюд.пр.
Программа
подпрограмма
Наименование
16
Погашение займов
2927
1
Погашение займов
2927
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
2927
008
Погашение долга местного исполнительного
органа
2927
Приложение 2
к решению Жамбылского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 62-283 "О районном бюджете
Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі
65529
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын
іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
65529
Санаты
сомасы
(мың.
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2927
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2927
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
2927
Функц. топ
сомасы
(мың.
теңге)
Кіші фукция
Бағд.әкім.
Бағдарл.
Кіші бағд.
Атауы
IV.Қаржы активтерiнiң операциялары
бойынша сальдо
0
Қаржылық активтерді алу
0
Санаты
сомасы
(мың.
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін
түсімдер
0
Санаты
сомасы
(мың.
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-102016
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
102016
7
Қарыздар түсімі
65529
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
65529
2
Қарыз алу келісім-шарттары
65529
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
65529
Санаты
сомасы
(мың.
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын
қалдықтары
39414
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
39414
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
39414
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
39414
Функц. топ
сомасы
(мың.
теңге)
Кіші фукция
Бағд.әкім.
Бағдарл.
Кіші бағд.
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
2927
1
Қарыздарды өтеу
2927
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлімі
2927
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары
тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2927
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 62-283 шешiмiне
2-қосымша
Жамбыл ауданының 2013 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер