О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 48-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 05 апреля 2011 года N 2-8-173. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунтами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма областного Управления экономики и бюджетного планирования от 4 марта 2011 года за N 30-30/256, письма акима Енбекшиказахского района от 14 марта 2011 года за N 09-01/531, маслихат Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. В решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" за N 43-1 (Зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года в N 3, зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 25 февраля 2011 года за N 2-8-171, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 4 марта 2011 года в N 10) внести следующие изменения и дополнения:
В пункте 1.1 в нижеследующих строках:
1) "Доходы" цифру "9326165" заменить на цифру "9392230", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "7484091" заменить на цифру "7550156".
2) "Расходы" цифру "9665377" заменить на цифру "9733401".
По строке 4:
"Образование" цифру "6778170" заменить на цифру "6831905", в том числе дополнить строкой следующего содержания "Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям организаций образования", сумма "52231".
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "479163" заменить на цифру "482023", в том числе дополнить строкой следующего содержания "Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020", сумма "2860".

Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 48-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 05 сәуірде N 2-8-173 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабының 1 және 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының 2011 жылғы 4 наурыздағы N 30-30/256 хатына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 наурыздағы N 09-01/531 хатының негізінде, Еңбекшіқазақ ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанында 2-8-167 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 14-қаңтардағы N 3 жарияланған, Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанында 2-8-171 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 4-наурыздағы  N 10 жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1.1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "9326165" саны "9392230" санына өзгертілсін, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "7484091" саны "7550156" санына өзгертілсін.
2) "Шығындар" "9665377" саны "9733401" санына өзгертілсін.
4-тармағының жолы бойынша:
"Білім беру" "6778170" саны "6831905" санына өзгертілсін, оның ішінде:
"Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту" деген жолымен толтырылсын, сомасы "52231";
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "479163" саны "482023" санына өзгертілсін, оның ішінде:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету" деген жолымен толтырылсын, сомасы "2860";

"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "169320" заменить на цифру "180749".
2. Приложение N 1 указанного решения утвердить согласно приложения N 1 настоящего решения.
3. Приложение N 2 указанного решения утвердить согласно приложения N 2 настоящего решения.
4. Приложение N 3 указанного решения утвердить согласно приложения N 3 настоящего решения.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель Сессии
районного маслихата                        К. Дюсембаева
Секретарь районного
маслихата                                  А. Талкамбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Енбекшиказахского района                   И. Ахметов
18 марта 2011 года
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 18 марта
2011 года N 48-1
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района
на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "169320" саны "180749" санына өзгертілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2011 жылы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Дюсембаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшіқазақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ахметов Иманғазы
18 наурыз 2011 жыл
2011 жылғы 18 наурыздағы
N 48-1 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер мен
толықтырулар енгізу туралы"
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 43-1 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А У Ы

4452
007
Функционирование районных (городских) библиотек
26547
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4673
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
12057
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
12057
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
11430
003
Капитальные расходы государственных органов
0
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
627
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
180749
Сельское хозяйство
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения) бөлімі
25427
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
18169
003
Капитальные расходы государственных органов
300
006
Организация санитарного убоя больных животных
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
900
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2853
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3205
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
42385
004
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
36653
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
5732
Земельные отношения
14542
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14542
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14542
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
0
007
Капитальные расходы государственных органов
0
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
98395
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
98395
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий

4452
007
Аудандық (қалалық ) кітапханалардың жұмыс істеуі
26547
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4673
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
12057
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12057
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11430
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
627
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау,жер қатынастары
180749
Ауыл шаруашылығы
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25427
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18169
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
900
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2853
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3205
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
42385
004
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
36653
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5732
Жер қатынастары
14542
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14542
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14542
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
98395
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
98395
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
019
Строительство жилья
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымы дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту